Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 33309 SV Kampong Hockey M6E6 30 08:45 09:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E2 33721 HC IJsseloever M6E3 30 08:45 09:45 uit -   info
  veld 3b  
Meisjes 6E3 33505 Dorsteti M6E1 12:30 13:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes 6E4 33513 MHC Woerden M6E1 08:30 09:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes 6E5 33516 Loenense MHC M6E1 10:30 11:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes 8E1 36344 Hockey Club Naarden M8E2 09:05 09:35 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes 8E2 36471 MHC Vianen M8E1 45 07:45 09:00 uit -   info
  ZAND  
Meisjes 8E3 36353 MHC Woerden M8E3 10:25 10:55 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes 8E4 36240 Hockeyclub SCHC M8E6 30 07:45 08:45 uit -   info
Meisjes F1 34843 SV Kampong Hockey MF4 08:25 08:55 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes F2 34660 Hockey Club Houten MF3 30 07:30 08:30 uit -   info
  Veld 4A  
Meisjes F3 34851 Hockeyclub SCHC MF7 08:30 08:45 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes F4 35181 Zwaluwen Utrecht MF1 08:30 09:00 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes F5 34826 Schaerweijde MF4 15 07:45 08:30 uit -   info
Jongens 6E1 36900 MHC Fletiomare J6E4 30 10:30 11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 6E2 37147 MMHC Voordaan J6E5 09:30 10:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Jongens 6E3 37149 Schaerweijde J6E1 11:30 12:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Jongens 6E4 37084 MHV Maarssen J6E1 45 07:15 08:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 8E1 35629 Hockeyclub SCHC J8E2 30 08:45 09:45 uit -   info
Jongens 8E2 35748 Hockeyclub De Haaskamp J8E1 11:45 12:15 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Jongens 8E3 35729 Hockeyclub Montfoort J8E1 45 09:00 10:15 uit -   info
Jongens F2 34283 Hockey Club Naarden JF5 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
Jongens F3 34285 MHV Maarssen JF2 08:20 08:50 3 DOEN Legal veld  info
Jongens F4 34503 Zwaluwen Utrecht JF1 30 07:30 08:30 uit -   info
  Veld 2D  
Let op: Uittenue mee!   

21 mei | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 14702 Hockeyclub SCHC MA1 30 13:00 14:00 uit -   info
Meisjes A2 11460 VMHC Spitsbergen MA1 45 16:00 17:30 uit -   info
  Gewijzigde starttijd  
Meisjes A3 11964 MHC Soest MA3 17:20 17:50 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Tjeerd Alkemade en Mathijs Adang
Meisjes A4 11831 HC Leerdam MA1 15:30 16:00 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Aat Grinwis en Elwin Verheij (Veteranen 45B)
Meisjes B1 16981 Hockeyclub Barendrecht MB1 11:20 12:20 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bert-Jan van den Akker (Veteranen 45C) en Léon Jansen
Tenue
Donkergroen shirt, grijze broek/rok, oranje kousen
--
Meisjes B2 38650 MHV Maarssen MB2 45 14:40 16:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B3 38858 SV Kampong Hockey MB4 15:30 16:00 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Mark Wybenga (Veteranen B) en Sander Rietbroek (Veteranen B)
Meisjes B4 39018 MHC Fletiomare MB7 13:55 14:25 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Joost Volker en Sander Rietbroek (Veteranen B)
Meisjes B5 39563 H.C. Eemvallei MB7 30 15:40 16:40 uit -   info
Meisjes C1 17461 HC Oranje Rood MC1 09:20 10:20 uit -   info
Meisjes C2 40244 't Spandersbosch MC3 45 12:55 14:25 uit -   info
Meisjes C3 40052 Hockey Club Houten MC3 13:30 14:00 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Harry van der Schoot en Peter Toes
Meisjes C4 40176 Hockey Club Naarden MC5 12:25 12:55 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Jose Torres en Rik Boelhouwer
Arbitrage: Meisjes A4
Meisjes C5 40629 Hockey Club Houten MC8 30 08:55 09:55 uit -   info
Meisjes D1 41143 Hockey Club Naarden MD1 45 08:35 10:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D2 41039 MHC Soest MD3 09:35 10:20 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Minne Boersma (Jongens A1) en Gijs de Ruijter (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
Meisjes D3 41388 Doornse Hockey Club MD2 30 10:50 11:50 uit -   info
Meisjes D4 41451 Hockey Club Houten MD4 11:40 12:10 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Chris Nagtegaal (Jongens B2) en Lasse Pul (Jongens B2)
Arbitrage: Jongens B2
Meisjes D5 41642 MHC Woerden MD6 09:20 09:50 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Jente van Sark (Meisjes A3) en Juliette van Leeuwen (Meisjes A3)
Arbitrage: Meisjes A3
Meisjes D6 41954 HC Rijnvliet MD6 10:50 11:20 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Fien de Graaf (Meisjes B3) en Sanne Schmidt (Meisjes B3)
Arbitrage: Meisjes B3
Jongens A1 14205 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1 13:10 14:10 1 Rabobank veld  info
Jongens A2 14562 HDS JA1 13:15 14:00 uit -   info
Jongens A3 11327 HMHC JA4 45 11:40 12:55 uit -   info
Jongens B1 16116 hdm JB1 0 11:10 12:10 uit -   info
Jongens B2 42531 Gooische Hockey Club JB3 16:55 17:40 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Robert Edzes Koerts (Veteranen A) en Ger Becks
Jongens B3 42502 MHV Maarssen JB2 45 12:45 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C1 16711 DHV JC1 09:30 10:30 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bastiaan de Bevere (Veteranen A) en Maarten Jansen (Veteranen 45C)
Jongens C2 37590 Hockey Club Naarden JC3 45 11:35 13:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C3 37614 HC Kromme Rijn JC1 15:20 15:50 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Harry Gimbel en Bernard Mulder
Jongens C4 37739 Schaerweijde JC5 15 14:25 15:10 uit -   info
Jongens D1 37947 Hockeyclub Amersfoort JD1 30 07:30 09:00 uit -   info
Jongens D2 38187 MHCN JD1 07:55 08:40 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Feline Steenbrink (Meisjes B4) en Roos ten Wolde (Meisjes B4)
Arbitrage: Meisjes B4
Jongens D3 38392 Hockeyclub SCHC JD5 08:00 08:30 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Lotte Resink (Meisjes B1) en Sam Stofkooper (Meisjes B1)
Arbitrage: Meisjes B1
Jongens D4 38239 Hockeyclub SCHC JD6 30 09:15 10:15 uit -   info