Kies een ander team :
Jongens A1

Teamfoto


Teamondersteuning
Ouderbegeleider Bea van Ek
Trainer/Coach Laurens Ashouwer
Manager Bea van Ek
Trainer/Coach Wim-Hein Renes
TC Joost van Eyk

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt 14244 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1
uit route
19 mrt 14202 BH&BC Breda JA1
thuis
26 mrt 14160 LOHC JA1
uit route
2 apr 14203 Klein Zwitserland JA1
thuis
9 apr 14259 't Spandersbosch JA1
45
uit route
23 apr 14204 Pinoké JA2
thuis
14 mei 14233 DMHC Shinty JA1
15
uit route
21 mei 14205 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1
15
thuis
4 jun 14101 BH&BC Breda JA1
0
uit route
11 jun 14206 LOHC JA1
0
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland JA1 4 12 4 0 0 16 2 0
2 Breda JA1 4 12 4 0 0 17 5 0
3 Phoenix JA1 4 9 3 0 1 12 5 0
4 Leiden JA1 4 7 2 1 1 12 8 0
5 Zoetermeer JA1 4 4 1 1 2 10 10 0
6 Shinty JA1 4 2 0 2 2 6 9 0
7 Spandersbosch JA1 4 0 0 0 4 3 12 0
8 Pinoké JA2 4 0 0 0 4 3 28 0

Uitslagenmatrix
  Breda JA1Klein Zwitserland JA1Leiden JA1Phoenix JA1Pinoké JA2Shinty JA1Zoetermeer JA1Spandersbosch JA1
Breda JA1   8-1 3-2
Klein Zwitserland JA1   2-1 8-0
Leiden JA1 1-4   5-1
Phoenix JA1   2-1 2-1
Pinoké JA2 1-7   1-5
Shinty JA1 1-3 2-2  
Zoetermeer JA1 1-4 2-2  
Spandersbosch JA1 1-3 0-2  

Uitslagen
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
.. Spandersbosch JA1 Breda JA1 1-3 Definitief
.. Klein Zwitserland JA1 Phoenix JA1 2-1 Definitief
.. Pinoké JA2 Zoetermeer JA1 1-5 Definitief
.. Shinty JA1 Leiden JA1 2-2 Definitief
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
.. Phoenix JA1 Spandersbosch JA1 2-1 Definitief
.. Breda JA1 Pinoké JA2 8-1 Definitief
.. Zoetermeer JA1 Shinty JA1 2-2 Definitief
.. Leiden JA1 Klein Zwitserland JA1 1-4 Definitief
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
.. Spandersbosch JA1 Klein Zwitserland JA1 0-2 Definitief
.. Zoetermeer JA1 Leiden JA1 1-4 Definitief
.. Pinoké JA2 Phoenix JA1 1-7 Definitief
.. Shinty JA1 Breda JA1 1-3 Definitief
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
.. Phoenix JA1 Shinty JA1 2-1 Definitief
.. Leiden JA1 Spandersbosch JA1 5-1 Definitief
.. Breda JA1 Zoetermeer JA1 3-2 Definitief
.. Klein Zwitserland JA1 Pinoké JA2 8-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 12 MAART 2022
  Breda JA1 Leiden JA1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pinoké JA2 Spandersbosch JA1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Shinty JA1 Klein Zwitserland JA1 Beerschoten-Willinksburg
  Zoetermeer JA1 Phoenix JA1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 19 MAART 2022
  Klein Zwitserland JA1 Zoetermeer JA1 Sportpark 'HCKZ'
  Phoenix JA1 Breda JA1 Sportpark Koeburgweg
  Pinoké JA2 Leiden JA1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Spandersbosch JA1 Shinty JA1 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 26 MAART 2022
  Breda JA1 Klein Zwitserland JA1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Leiden JA1 Phoenix JA1 Sportpark de Krogt
  Shinty JA1 Pinoké JA2 Beerschoten-Willinksburg
  Zoetermeer JA1 Spandersbosch JA1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 2 APRIL 2022
  Breda JA1 Spandersbosch JA1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Leiden JA1 Shinty JA1 Sportpark de Krogt
  Phoenix JA1 Klein Zwitserland JA1 Sportpark Koeburgweg
  Zoetermeer JA1 Pinoké JA2 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 9 APRIL 2022
  Klein Zwitserland JA1 Leiden JA1 Sportpark 'HCKZ'
  Pinoké JA2 Breda JA1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Shinty JA1 Zoetermeer JA1 Beerschoten-Willinksburg
  Spandersbosch JA1 Phoenix JA1 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 23 APRIL 2022
  Breda JA1 Shinty JA1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Klein Zwitserland JA1 Spandersbosch JA1 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden JA1 Zoetermeer JA1 Sportpark de Krogt
  Phoenix JA1 Pinoké JA2 Sportpark Koeburgweg
ZATERDAG 14 MEI 2022
  Pinoké JA2 Klein Zwitserland JA1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Shinty JA1 Phoenix JA1 Beerschoten-Willinksburg
  Spandersbosch JA1 Leiden JA1 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zoetermeer JA1 Breda JA1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 21 MEI 2022
  Klein Zwitserland JA1 Shinty JA1 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden JA1 Breda JA1 Sportpark de Krogt
  Phoenix JA1 Zoetermeer JA1 Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch JA1 Pinoké JA2 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 4 JUNI 2022
  Breda JA1 Phoenix JA1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Leiden JA1 Pinoké JA2 Sportpark de Krogt
  Shinty JA1 Spandersbosch JA1 Beerschoten-Willinksburg
  Zoetermeer JA1 Klein Zwitserland JA1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 11 JUNI 2022
  Klein Zwitserland JA1 Breda JA1 Sportpark 'HCKZ'
  Phoenix JA1 Leiden JA1 Sportpark Koeburgweg
  Pinoké JA2 Shinty JA1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Spandersbosch JA1 Zoetermeer JA1 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)