Kies een ander team :
Veterinnen A

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Josine Simons
Aanvoerder Floor Goedhart - Geerards
Trainingslid Maartje Smits
Trainer Esther Swen

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt 9861 MHC Leusden D30A
thuis
20 mrt 10151 Zwaluwen Utrecht D30A
30
uit route
27 mrt 9862 MHV Maarssen D30A
thuis
3 apr 10068 MHC Fletiomare D30A
30
uit route
10 apr 9863 SV Kampong Hockey D30D
thuis
24 apr 9884 MMHC Voordaan D30B
30
uit route
8 mei 10111 Schaerweijde D30B
15
uit route
15 mei 9864 DMHC Shinty D30A
thuis
22 mei 9972 't Spandersbosch D30B
45
uit route
29 mei 9865 SV Kampong Hockey D30C
thuis
12 jun 10145 HC Kromme Rijn D30A
15
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D30D 11 29 9 2 0 31 14 0
2 Shinty D30A 11 23 7 2 2 21 11 0
3 Spandersbosch D30B 11 22 6 4 1 26 12 0
4 Zwaluwen D30A 11 18 5 3 3 21 16 0
5 Kampong D30C 11 17 5 2 4 20 16 0
6 Fletiomare D30A 11 16 4 4 3 35 26 0
7 Maarssen D30A 11 15 4 3 4 21 16 0
8 Leusden D30A 11 12 3 3 5 25 22 0
9 Kromme Rijn D30A 11 12 3 3 5 19 27 0
10 Phoenix D30A 11 11 3 2 6 17 25 0
11 Schaerweijde D30B 11 9 3 0 8 22 35 0
12 Voordaan D30B 11 0 0 0 11 6 44 0

Uitslagenmatrix
  Maarssen D30APhoenix D30AVoordaan D30BSpandersbosch D30BLeusden D30AFletiomare D30AShinty D30ASchaerweijde D30BKampong D30CKromme Rijn D30AZwaluwen D30AKampong D30D
Maarssen D30A   2-1 1-1 1-2 0-0 1-2 2-4
Phoenix D30A   3-1 2-2 5-3 3-0 1-5 2-4
Voordaan D30B 0-7   0-5 0-2 1-4 1-2 0-3
Spandersbosch D30B 6-0   0-0 3-0 6-1 2-1
Leusden D30A 1-2 5-0 2-3   6-4 1-1 3-6
Fletiomare D30A 2-2 5-1 4-1   1-1 3-4 6-4
Shinty D30A 1-0 1-0 1-0   4-1 2-1 2-2
Schaerweijde D30B 1-2   1-4 1-4 2-4
Kampong D30C 2-3 0-0 3-0 0-0   1-2
Kromme Rijn D30A 4-1 2-6 0-5 1-2   1-1
Zwaluwen D30A 3-1 1-1 2-2 3-2 0-1  
Kampong D30D 2-0 1-1 4-3 3-2 3-0 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Fletiomare D30A Schaerweijde D30B 3-4 Definitief
.. Zwaluwen D30A Voordaan D30B 3-1 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Shinty D30A 0-5 Definitief
.. Leusden D30A Phoenix D30A 5-0 Definitief
.. Maarssen D30A Kampong D30D 2-4 Definitief
.. Kampong D30C Spandersbosch D30B 3-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Voordaan D30B Maarssen D30A 0-7 Definitief
.. Kampong D30D Fletiomare D30A 4-3 Definitief
.. Schaerweijde D30B Kampong D30C 1-4 Definitief
.. Phoenix D30A Zwaluwen D30A 2-4 Definitief
.. Spandersbosch D30B Kromme Rijn D30A 6-1 Definitief
.. Shinty D30A Leusden D30A 1-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Fletiomare D30A Voordaan D30B 5-1 Definitief
.. Leusden D30A Spandersbosch D30B 2-3 Definitief
.. Kampong D30D Schaerweijde D30B 3-2 Definitief
.. Zwaluwen D30A Shinty D30A 3-2 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Kampong D30C 1-2 Definitief
.. Maarssen D30A Phoenix D30A 2-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Kampong D30C Leusden D30A 0-0 Definitief
.. Schaerweijde D30B Kromme Rijn D30A 1-4 Definitief
.. Spandersbosch D30B Zwaluwen D30A 2-1 Definitief
.. Voordaan D30B Kampong D30D 0-3 Definitief
.. Shinty D30A Maarssen D30A 1-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Leusden D30A Kromme Rijn D30A 1-1 Definitief
.. Voordaan D30B Schaerweijde D30B 1-4 Definitief
.. Kampong D30D Phoenix D30A 2-0 Definitief
.. Zwaluwen D30A Kampong D30C 0-1 Definitief
.. Maarssen D30A Spandersbosch D30B 1-1 Definitief
.. Fletiomare D30A Shinty D30A 1-1 Definitief
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
.. Shinty D30A Kampong D30D 2-2 Definitief
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
.. Kromme Rijn D30A Zwaluwen D30A 1-1 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. Leusden D30A Schaerweijde D30B 6-4 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Phoenix D30A Voordaan D30B 3-1 Definitief
.. Kampong D30C Maarssen D30A 2-3 Definitief
.. Spandersbosch D30B Fletiomare D30A 0-0 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Phoenix D30A Fletiomare D30A 5-3 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Voordaan D30B Shinty D30A 0-2 Definitief
.. Fletiomare D30A Kampong D30C 6-4 Definitief
.. Kampong D30D Spandersbosch D30B 1-1 Definitief
.. Maarssen D30A Kromme Rijn D30A 0-0 Definitief
.. Phoenix D30A Schaerweijde D30B 3-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Shinty D30A Phoenix D30A 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D30B Zwaluwen D30A 2-4 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Fletiomare D30A 2-6 Definitief
.. Kampong D30C Kampong D30D 1-2 Definitief
.. Leusden D30A Maarssen D30A 1-2 Definitief
.. Spandersbosch D30B Voordaan D30B 6-0 Definitief
WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021
.. Zwaluwen D30A Leusden D30A 1-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Fletiomare D30A Leusden D30A 4-1 Definitief
.. Shinty D30A Schaerweijde D30B 4-1 Definitief
.. Voordaan D30B Kampong D30C 1-2 Definitief
.. Kampong D30D Kromme Rijn D30A 3-0 Definitief
.. Maarssen D30A Zwaluwen D30A 1-2 Definitief
.. Phoenix D30A Spandersbosch D30B 2-2 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Kampong D30C Phoenix D30A 0-0 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Voordaan D30B 4-1 Definitief
.. Zwaluwen D30A Fletiomare D30A 2-2 Definitief
.. Maarssen D30A Schaerweijde D30B 1-2 Definitief
.. Spandersbosch D30B Shinty D30A 3-0 Definitief
.. Leusden D30A Kampong D30D 3-6 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Voordaan D30B Leusden D30A 0-5 Definitief
.. Shinty D30A Kampong D30C 2-1 Definitief
.. Phoenix D30A Kromme Rijn D30A 1-5 Definitief
.. Kampong D30D Zwaluwen D30A 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D30B Spandersbosch D30B 1-2 Definitief
.. Fletiomare D30A Maarssen D30A 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Kampong D30D Maarssen D30A Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D30A Leusden D30A Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D30B Fletiomare D30A Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty D30A Kromme Rijn D30A Beerschoten-Willinksburg
  Spandersbosch D30B Kampong D30C Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Voordaan D30B Zwaluwen D30A Sportpark Bos
ZONDAG 20 MAART 2022
  Fletiomare D30A Kampong D30D Fletiomare Novum
  Kampong D30C Schaerweijde D30B Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Spandersbosch D30B Sportpark Tolhuislaan
  Leusden D30A Shinty D30A Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen D30A Voordaan D30B Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen D30A Phoenix D30A Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 27 MAART 2022
  Kampong D30C Kromme Rijn D30A Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D30A Maarssen D30A Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D30B Kampong D30D Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty D30A Zwaluwen D30A Beerschoten-Willinksburg
  Spandersbosch D30B Leusden D30A Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Voordaan D30B Fletiomare D30A Sportpark Bos
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Fletiomare D30A Phoenix D30A Fletiomare Novum
  Kampong D30D Voordaan D30B Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Schaerweijde D30B Sportpark Tolhuislaan
  Leusden D30A Kampong D30C Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen D30A Shinty D30A Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen D30A Spandersbosch D30B Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Kampong D30C Zwaluwen D30A Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Leusden D30A Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D30A Kampong D30D Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D30B Voordaan D30B Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty D30A Fletiomare D30A Beerschoten-Willinksburg
  Spandersbosch D30B Maarssen D30A Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Fletiomare D30A Spandersbosch D30B Fletiomare Novum
  Kampong D30D Shinty D30A Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D30A Kampong D30C Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D30B Leusden D30A Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D30B Phoenix D30A Sportpark Bos
  Zwaluwen D30A Kromme Rijn D30A Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 8 MEI 2022
  Kampong D30C Fletiomare D30A Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Maarssen D30A Sportpark Tolhuislaan
  Leusden D30A Zwaluwen D30A Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde D30B Phoenix D30A Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty D30A Voordaan D30B Beerschoten-Willinksburg
  Spandersbosch D30B Kampong D30D Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 15 MEI 2022
  Fletiomare D30A Kromme Rijn D30A Fletiomare Novum
  Kampong D30D Kampong D30C Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D30A Leusden D30A Sportpark Oostwaard
  Phoenix D30A Shinty D30A Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D30B Spandersbosch D30B Sportpark Bos
  Zwaluwen D30A Schaerweijde D30B Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 22 MEI 2022
  Kampong D30C Voordaan D30B Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Kampong D30D Sportpark Tolhuislaan
  Leusden D30A Fletiomare D30A Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde D30B Shinty D30A Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spandersbosch D30B Phoenix D30A Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen D30A Maarssen D30A Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MEI 2022
  Fletiomare D30A Zwaluwen D30A Fletiomare Novum
  Kampong D30D Leusden D30A Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D30A Kampong D30C Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D30B Maarssen D30A Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty D30A Spandersbosch D30B Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30B Kromme Rijn D30A Sportpark Bos
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Kampong D30C Shinty D30A Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Phoenix D30A Sportpark Tolhuislaan
  Leusden D30A Voordaan D30B Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen D30A Fletiomare D30A Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch D30B Schaerweijde D30B Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen D30A Kampong D30D Sportpark Nieuw Welgelegen