Kies een ander team :
Veterinnen D

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Jeanine Van der Lee
Aanvoerder Irene Putmans
Trainer Ronald Prent

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt 10631 Larensche Mixed Hockey Club D30C
45
uit route
27 mrt 10635 Gooische Hockey Club D30J
45
uit route
3 apr 10626 DMHC Shinty D30B
thuis
10 apr 10637 M.H.C. Weesp D30C
45
uit route
8 mei 10633 MMHC Voordaan D30E
30
uit route
15 mei 10627 Hockeyclub De Haaskamp D30A
thuis
22 mei 10628 CMHC D30A
thuis
29 mei 10638 Hockey Club Naarden D30F
45
uit route
12 jun 10629 HC Kromme Rijn D30B
thuis
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Culemborg D30A 9 23 7 2 0 22 2 0
2 Haaskamp D30A 9 22 7 1 1 40 10 0
3 Voordaan D30E 9 22 7 1 1 35 10 0
4 Weesp D30C 9 15 5 0 4 22 19 0
5 Kromme Rijn D30B 9 14 4 2 3 18 15 0
6 Naarden D30F 9 13 4 1 4 14 20 0
7 Gooische D30J 9 7 2 1 6 10 25 0
8 Laren D30C 9 5 1 2 6 6 19 0
9 Shinty D30B 9 4 1 1 7 9 30 0
10 Phoenix D30D 9 4 1 1 7 7 33 0

Uitslagenmatrix
  Haaskamp D30ALaren D30CCulemborg D30AVoordaan D30EShinty D30BGooische D30JWeesp D30CNaarden D30FKromme Rijn D30BPhoenix D30D
Haaskamp D30A   2-6 6-0 6-2 8-0
Laren D30C 0-3   0-2 0-6 2-2 0-2 0-0
Culemborg D30A 0-0   3-1 4-0 4-0
Voordaan D30E 0-3   7-1 2-2
Shinty D30B 2-1   1-2 1-3 1-1
Gooische D30J 1-4 0-4 0-3   1-4 3-0
Weesp D30C 0-1 0-4 4-1   2-3
Naarden D30F 0-8 2-0 1-1 1-3 3-0 2-4  
Kromme Rijn D30B 1-3 3-1 3-0   6-0
Phoenix D30D 0-3 1-4 4-1 1-4 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Culemborg D30A Kromme Rijn D30B 4-0 Definitief
.. Phoenix D30D Laren D30C 0-3 Definitief
.. Weesp D30C Shinty D30B 4-1 Definitief
.. Naarden D30F Haaskamp D30A 0-8 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Haaskamp D30A Weesp D30C 6-2 Definitief
.. Gooische D30J Voordaan D30E 0-3 Definitief
.. Laren D30C Culemborg D30A 0-2 Definitief
.. Kromme Rijn D30B Naarden D30F 3-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Kromme Rijn D30B Haaskamp D30A 1-3 Definitief
.. Phoenix D30D Gooische D30J 4-1 Definitief
.. Voordaan D30E Shinty D30B 7-1 Definitief
.. Naarden D30F Laren D30C 2-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Gooische D30J Culemborg D30A 0-4 Definitief
.. Weesp D30C Voordaan D30E 0-4 Definitief
.. Shinty D30B Phoenix D30D 1-1 Definitief
.. Laren D30C Kromme Rijn D30B 0-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Phoenix D30D Weesp D30C 1-4 Definitief
.. Culemborg D30A Shinty D30B 3-1 Definitief
.. Naarden D30F Gooische D30J 3-0 Definitief
.. Laren D30C Haaskamp D30A 0-3 Definitief
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
.. Haaskamp D30A Voordaan D30E 2-6 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Weesp D30C Culemborg D30A 0-1 Definitief
.. Shinty D30B Naarden D30F 1-3 Definitief
.. Gooische D30J Kromme Rijn D30B 3-0 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Phoenix D30D Voordaan D30E 1-4 Definitief
.. Kromme Rijn D30B Shinty D30B 3-1 Definitief
.. Naarden D30F Weesp D30C 2-4 Definitief
.. Laren D30C Gooische D30J 2-2 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Weesp D30C Kromme Rijn D30B 2-3 Definitief
.. Shinty D30B Laren D30C 2-1 Definitief
.. Haaskamp D30A Phoenix D30D 8-0 Definitief
.. Voordaan D30E Culemborg D30A 0-3 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Naarden D30F Voordaan D30E 1-3 Definitief
.. Gooische D30J Haaskamp D30A 1-4 Definitief
.. Laren D30C Weesp D30C 0-2 Definitief
.. Culemborg D30A Phoenix D30D 4-0 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Culemborg D30A Haaskamp D30A 0-0 Definitief
.. Shinty D30B Gooische D30J 1-2 Definitief
.. Voordaan D30E Kromme Rijn D30B 2-2 Definitief
.. Phoenix D30D Naarden D30F 0-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Gooische D30J Weesp D30C 1-4 Definitief
.. Laren D30C Voordaan D30E 0-6 Definitief
.. Naarden D30F Culemborg D30A 1-1 Definitief
.. Kromme Rijn D30B Phoenix D30D 6-0 Definitief
.. Haaskamp D30A Shinty D30B 6-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Haaskamp D30A Naarden D30F sportp. 'de Burgwal'
  Kromme Rijn D30B Culemborg D30A Sportpark Tolhuislaan
  Laren D30C Phoenix D30D Sportp. Eemnesserweg
  Shinty D30B Weesp D30C Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 20 MAART 2022
  Culemborg D30A Laren D30C Sportp. 'Ter Weijde'
  Naarden D30F Kromme Rijn D30B Sportpark 'Naarden'
  Voordaan D30E Gooische D30J Sportpark Bos
  Weesp D30C Haaskamp D30A Sportpark Vechtoever
ZONDAG 27 MAART 2022
  Gooische D30J Phoenix D30D Sportpark Laegieskamp
  Haaskamp D30A Kromme Rijn D30B sportp. 'de Burgwal'
  Laren D30C Naarden D30F Sportp. Eemnesserweg
  Shinty D30B Voordaan D30E Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Culemborg D30A Gooische D30J Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn D30B Laren D30C Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D30D Shinty D30B Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D30E Weesp D30C Sportpark Bos
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Gooische D30J Naarden D30F Sportpark Laegieskamp
  Haaskamp D30A Laren D30C sportp. 'de Burgwal'
  Shinty D30B Culemborg D30A Beerschoten-Willinksburg
  Weesp D30C Phoenix D30D Sportpark Vechtoever
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Culemborg D30A Weesp D30C Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn D30B Gooische D30J Sportpark Tolhuislaan
  Naarden D30F Shinty D30B Sportpark 'Naarden'
  Voordaan D30E Haaskamp D30A Sportpark Bos
ZONDAG 8 MEI 2022
  Gooische D30J Laren D30C Sportpark Laegieskamp
  Shinty D30B Kromme Rijn D30B Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30E Phoenix D30D Sportpark Bos
  Weesp D30C Naarden D30F Sportpark Vechtoever
ZONDAG 15 MEI 2022
  Culemborg D30A Voordaan D30E Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn D30B Weesp D30C Sportpark Tolhuislaan
  Laren D30C Shinty D30B Sportp. Eemnesserweg
  Phoenix D30D Haaskamp D30A Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 22 MEI 2022
  Haaskamp D30A Gooische D30J sportp. 'de Burgwal'
  Phoenix D30D Culemborg D30A Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D30E Naarden D30F Sportpark Bos
  Weesp D30C Laren D30C Sportpark Vechtoever
ZONDAG 29 MEI 2022
  Gooische D30J Shinty D30B Sportpark Laegieskamp
  Haaskamp D30A Culemborg D30A sportp. 'de Burgwal'
  Kromme Rijn D30B Voordaan D30E Sportpark Tolhuislaan
  Naarden D30F Phoenix D30D Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Culemborg D30A Naarden D30F Sportp. 'Ter Weijde'
  Phoenix D30D Kromme Rijn D30B Sportpark Koeburgweg
  Shinty D30B Haaskamp D30A Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30E Laren D30C Sportpark Bos
  Weesp D30C Gooische D30J Sportpark Vechtoever