Kies een ander team :
Dames 5

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Isabelle Barrink
Trainer Jolijn Vriens
Aanvoerder Roos Hommes
Aanvoerder Julie Janssen

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 7701 U.S.H.C. D10
30
08:00 09:00 uit route
   LET OP!!! Deze wedstrijd wordt op Voordaan gespeeld  
29 mei 7754 Schaerweijde D8
08:25 08:55 thuis 1 Rabobank veld
   Team van de Ochtend  
  Arbitrage: Dames 3
 
12 jun 7793 Zwaluwen Utrecht D4
30
15:30 16:30 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti D2 19 57 19 0 0 108 20 0
2 Rijnvliet D2 19 49 16 1 2 75 16 0
3 Spitsbergen D2 19 48 16 0 3 91 23 0
4 Phoenix D5 19 30 9 3 7 38 39 0
5 Schaerweijde D6 18 28 9 1 8 46 56 0
6 Voordaan D11 19 27 8 3 8 45 41 0
7 Schaerweijde D8 19 24 7 3 9 45 74 0
8 Zwaluwen D4 19 18 5 3 11 31 49 0
9 Zwaluwen D7 19 18 5 3 11 39 62 0
10 USHC D10 19 12 4 0 15 44 67 0
11 Weesp D4 19 8 2 2 15 16 85 0
12 Amersfoort D3 18 8 1 5 12 22 68 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde D6Amersfoort D3Phoenix D5Schaerweijde D8Spitsbergen D2-OUSHC D10Voordaan D11Weesp D4Dorsteti D2Zwaluwen D4Zwaluwen D7Rijnvliet D2-O
Schaerweijde D6   3-1 0-3 3-1 0-4 5-1 2-1 1-9 4-1 6-3
Amersfoort D3   3-3 3-4 0-6 2-5 2-2 1-5 1-5 1-4
Phoenix D5 4-1 3-0   0-2 1-0 3-1 2-0 2-6 0-3 6-1 1-5
Schaerweijde D8 7-5 0-0 3-4   0-4 4-3 0-3 1-5 1-0 2-6
Spitsbergen D2-O 6-1 2-0 12-4   6-0 5-0 6-0 3-5 3-1 9-1 1-2
USHC D10 1-2 0-1 1-5 1-3   11-0 2-3 4-0 7-3 1-4
Voordaan D11 7-0 5-2 3-0 3-3 1-4 6-1   5-0 0-1 1-2 0-6
Weesp D4 2-5 1-1 2-3 0-0 0-6 6-2 0-4   1-6 0-3 0-8
Dorsteti D2 8-0 4-0 14-2 6-0 8-2 8-1 7-0   3-1 2-0
Zwaluwen D4 2-6 3-3 2-4 3-1 1-1 3-0 1-3   1-2 1-4
Zwaluwen D7 2-2 6-1 2-2 2-3 1-9 1-2 2-3 0-3 2-2   2-3
Rijnvliet D2-O 1-0 5-0 1-1 4-1 5-1 2-0 9-0 2-3 7-0 1-0  

Uitslagen
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2021
.. Zwaluwen D4 Zwaluwen D7 1-2 Definitief
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Rijnvliet D2-O Weesp D4 9-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Schaerweijde D6 6-1 Definitief
.. USHC D10 Dorsteti D2 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D8 Voordaan D11 0-3 Definitief
.. Amersfoort D3 Phoenix D5 3-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Weesp D4 Spitsbergen D2-O 0-6 Definitief
.. Phoenix D5 Rijnvliet D2-O 1-5 Definitief
.. Dorsteti D2 Schaerweijde D8 14-2 Definitief
.. Zwaluwen D7 Amersfoort D3 6-1 Definitief
.. Voordaan D11 Zwaluwen D4 0-1 Definitief
.. Schaerweijde D6 USHC D10 5-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Weesp D4 Schaerweijde D6 2-5 Definitief
.. Schaerweijde D8 USHC D10 4-3 Definitief
.. Zwaluwen D4 Dorsteti D2 1-3 Definitief
.. Amersfoort D3 Voordaan D11 2-2 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 1-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Phoenix D5 2-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 3-1 Definitief
.. Phoenix D5 Weesp D4 2-0 Definitief
.. Voordaan D11 Rijnvliet D2-O 0-6 Definitief
.. Dorsteti D2 Amersfoort D3 8-0 Definitief
.. USHC D10 Zwaluwen D4 4-0 Definitief
.. Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-9 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Weesp D4 Zwaluwen D7 0-3 Definitief
.. Phoenix D5 Schaerweijde D6 4-1 Definitief
.. Zwaluwen D4 Schaerweijde D8 2-4 Definitief
.. Amersfoort D3 USHC D10 2-5 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 2-3 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Voordaan D11 5-0 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. USHC D10 Rijnvliet D2-O 1-4 Definitief
.. Dorsteti D2 Spitsbergen D2-O 6-0 Definitief
.. Voordaan D11 Weesp D4 5-0 Definitief
.. Zwaluwen D7 Phoenix D5 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D6 Zwaluwen D4 4-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Amersfoort D3 0-0 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Rijnvliet D2-O Schaerweijde D8 4-1 Definitief
.. Amersfoort D3 Zwaluwen D4 1-5 Definitief
.. Zwaluwen D7 Schaerweijde D6 2-2 Definitief
.. Phoenix D5 Voordaan D11 3-1 Definitief
.. Weesp D4 Dorsteti D2 1-6 Definitief
.. Spitsbergen D2-O USHC D10 6-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Schaerweijde D8 Spitsbergen D2-O 0-4 Definitief
.. USHC D10 Weesp D4 11-0 Definitief
.. Dorsteti D2 Phoenix D5 4-0 Definitief
.. Voordaan D11 Zwaluwen D7 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D6 Amersfoort D3 3-1 Definitief
.. Zwaluwen D4 Rijnvliet D2-O 1-4 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Weesp D4 Schaerweijde D8 0-0 Definitief
.. Phoenix D5 USHC D10 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D7 Dorsteti D2 0-3 Definitief
.. Voordaan D11 Schaerweijde D6 7-0 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Amersfoort D3 5-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Zwaluwen D4 3-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Dorsteti D2 Voordaan D11 8-1 Definitief
.. USHC D10 Zwaluwen D7 7-3 Definitief
.. Schaerweijde D8 Phoenix D5 3-4 Definitief
.. Zwaluwen D4 Weesp D4 3-0 Definitief
.. Amersfoort D3 Spitsbergen D2-O 0-6 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Schaerweijde D6 1-0 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Voordaan D11 USHC D10 6-1 Definitief
.. Zwaluwen D7 Schaerweijde D8 2-3 Definitief
.. Phoenix D5 Zwaluwen D4 0-3 Definitief
.. Weesp D4 Amersfoort D3 1-1 Definitief
.. Schaerweijde D6 Dorsteti D2 1-9 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Rijnvliet D2-O 1-2 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Schaerweijde D6 Spitsbergen D2-O 0-4 Definitief
.. Weesp D4 Rijnvliet D2-O 0-8 Definitief
.. Dorsteti D2 USHC D10 8-2 Definitief
.. Zwaluwen D7 Zwaluwen D4 2-2 Definitief
.. Voordaan D11 Schaerweijde D8 3-3 Definitief
.. Phoenix D5 Amersfoort D3 3-0 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Rijnvliet D2-O Phoenix D5 1-1 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Weesp D4 6-0 Definitief
.. USHC D10 Schaerweijde D6 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D8 Dorsteti D2 1-5 Definitief
.. Zwaluwen D4 Voordaan D11 1-1 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Dorsteti D2 Zwaluwen D4 3-1 Definitief
.. Voordaan D11 Amersfoort D3 5-2 Definitief
.. Zwaluwen D7 Rijnvliet D2-O 2-3 Definitief
.. Phoenix D5 Spitsbergen D2-O 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D6 Weesp D4 2-1 Definitief
.. USHC D10 Schaerweijde D8 1-5 Definitief
WOENSDAG 30 MAART 2022
.. Amersfoort D3 Zwaluwen D7 1-4 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Weesp D4 Phoenix D5 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D8 Schaerweijde D6 7-5 Definitief
.. Amersfoort D3 Dorsteti D2 1-5 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Voordaan D11 2-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Zwaluwen D7 9-1 Definitief
.. Zwaluwen D4 USHC D10 3-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Zwaluwen D7 Weesp D4 2-3 Definitief
.. Voordaan D11 Spitsbergen D2-O 1-4 Definitief
.. Dorsteti D2 Rijnvliet D2-O 2-0 Definitief
.. USHC D10 Amersfoort D3 0-1 Definitief
.. Schaerweijde D8 Zwaluwen D4 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D6 Phoenix D5 0-3 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Rijnvliet D2-O USHC D10 5-1 Definitief
.. Amersfoort D3 Schaerweijde D8 3-4 Definitief
.. Zwaluwen D4 Schaerweijde D6 2-6 Definitief
.. Phoenix D5 Zwaluwen D7 6-1 Definitief
.. Weesp D4 Voordaan D11 0-4 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Dorsteti D2 3-5 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Voordaan D11 Phoenix D5 3-0 Definitief
.. Dorsteti D2 Weesp D4 7-0 Definitief
.. USHC D10 Spitsbergen D2-O 1-3 Definitief
.. Schaerweijde D8 Rijnvliet D2-O 2-6 Definitief
.. Schaerweijde D6 Zwaluwen D7 6-3 Definitief
.. Zwaluwen D4 Amersfoort D3 3-3 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Weesp D4 USHC D10 6-2 Definitief
.. Phoenix D5 Dorsteti D2 2-6 Definitief
.. Zwaluwen D7 Voordaan D11 1-2 Definitief
.. Rijnvliet D2-O Zwaluwen D4 7-0 Definitief
.. Spitsbergen D2-O Schaerweijde D8 12-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Amersfoort D3 Rijnvliet D2-O 12:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Dorsteti D2 Zwaluwen D7 10:45 Sportpark Mariënhoeve
  Schaerweijde D6 Voordaan D11 14:20 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schaerweijde D8 Weesp D4 12:10 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Phoenix D5 9:00 Sportpark Bos
  Zwaluwen D4 Spitsbergen D2-O 9:00 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MEI 2022
  Phoenix D5 Schaerweijde D8 8:55 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D6 Rijnvliet D2-O 9:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spitsbergen D2-O Amersfoort D3 10:45 Sportpark De Groene Velden
  Voordaan D11 Dorsteti D2 16:00 Sportpark Bos
  Weesp D4 Zwaluwen D4 12:45 Sportpark Vechtoever
  Zwaluwen D7 USHC D10 10:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amersfoort D3 Weesp D4 Sportpark 'Birkhoven'
  Dorsteti D2 Schaerweijde D6 13:25 Sportpark Mariënhoeve
  Rijnvliet D2-O Spitsbergen D2-O 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Schaerweijde D8 Zwaluwen D7 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D10 Voordaan D11 14:50 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D4 Phoenix D5 16:30 Sportpark Nieuw Welgelegen