Kies een ander team :
Veterinnen A

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Josine Simons
Aanvoerder Floor Goedhart - Geerards
Trainingslid Maartje Smits
Trainer Esther Swen

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 9972 't Spandersbosch D30B
45
13:15 14:45 uit route
29 mei 9865 SV Kampong Hockey D30C
10:35 11:20 thuis 3 DOEN Legal veld
  Arbitrage: Veterinnen A
 
12 jun 10145 HC Kromme Rijn D30A
15
13:40 14:40 uit route
   LET OP: tijd gewijzigd!  
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D30D 19 42 13 3 3 51 24 0
2 Shinty D30A 19 42 13 3 3 42 19 0
3 Kampong D30C 19 32 10 2 7 37 32 0
4 Spandersbosch D30B 19 32 9 5 5 39 28 0
5 Maarssen D30A 19 31 9 4 6 38 25 0
6 Zwaluwen D30A 19 31 9 4 6 36 31 0
7 Fletiomare D30A 19 29 7 8 4 57 38 0
8 Schaerweijde D30B 19 24 8 0 11 38 60 0
9 Phoenix D30A 19 22 6 4 9 37 41 0
10 Kromme Rijn D30A 19 19 5 4 10 37 42 0
11 Leusden D30A 19 12 3 3 13 31 54 0
12 Voordaan D30B 19 5 1 2 16 17 66 0

Uitslagenmatrix
  Maarssen D30APhoenix D30AVoordaan D30BSpandersbosch D30BLeusden D30AFletiomare D30AShinty D30ASchaerweijde D30BKampong D30CKromme Rijn D30AZwaluwen D30AKampong D30D
Maarssen D30A   2-1 2-0 1-1 5-0 1-2 1-2 1-2 0-0 1-2 2-4
Phoenix D30A 1-2   3-1 2-2 7-2 5-3 2-2 3-0 1-5 2-4 1-3
Voordaan D30B 0-7 2-4   4-2 0-5 1-1 0-2 1-4 1-2 2-2 0-3
Spandersbosch D30B 1-2 6-0   2-1 0-0 3-0 2-3 6-1 2-1 2-1
Leusden D30A 1-2 5-0 2-3   0-4 6-4 0-3 1-1 2-4 3-6
Fletiomare D30A 2-2 3-3 5-1 1-1 4-1   1-1 3-4 6-4 3-3 0-1
Shinty D30A 1-0 1-0 5-1 1-0 0-2   4-1 2-1 3-0 4-2 2-2
Schaerweijde D30B 2-1 3-1 1-2 3-1 0-6   1-4 1-4 2-4 0-8
Kampong D30C 2-3 0-0 3-0 0-0 3-6 0-3   2-1 0-1 1-2
Kromme Rijn D30A 1-2 4-1 0-2 4-0 2-6 0-5 8-1 1-2   1-1
Zwaluwen D30A 0-1 3-1 4-1 1-1 2-2 3-2 0-4 0-1 2-1  
Kampong D30D 2-2 2-0 3-0 1-1 4-3 0-1 3-2 2-4 3-0 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Kampong D30C Spandersbosch D30B 3-0 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Shinty D30A 0-5 Definitief
.. Leusden D30A Phoenix D30A 5-0 Definitief
.. Fletiomare D30A Schaerweijde D30B 3-4 Definitief
.. Zwaluwen D30A Voordaan D30B 3-1 Definitief
.. Maarssen D30A Kampong D30D 2-4 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Voordaan D30B Maarssen D30A 0-7 Definitief
.. Spandersbosch D30B Kromme Rijn D30A 6-1 Definitief
.. Shinty D30A Leusden D30A 1-0 Definitief
.. Phoenix D30A Zwaluwen D30A 2-4 Definitief
.. Kampong D30D Fletiomare D30A 4-3 Definitief
.. Schaerweijde D30B Kampong D30C 1-4 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Maarssen D30A Phoenix D30A 2-1 Definitief
.. Kampong D30D Schaerweijde D30B 3-2 Definitief
.. Zwaluwen D30A Shinty D30A 3-2 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Kampong D30C 1-2 Definitief
.. Fletiomare D30A Voordaan D30B 5-1 Definitief
.. Leusden D30A Spandersbosch D30B 2-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Spandersbosch D30B Zwaluwen D30A 2-1 Definitief
.. Shinty D30A Maarssen D30A 1-0 Definitief
.. Kampong D30C Leusden D30A 0-0 Definitief
.. Schaerweijde D30B Kromme Rijn D30A 1-4 Definitief
.. Voordaan D30B Kampong D30D 0-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Kampong D30D Phoenix D30A 2-0 Definitief
.. Voordaan D30B Schaerweijde D30B 1-4 Definitief
.. Zwaluwen D30A Kampong D30C 0-1 Definitief
.. Fletiomare D30A Shinty D30A 1-1 Definitief
.. Leusden D30A Kromme Rijn D30A 1-1 Definitief
.. Maarssen D30A Spandersbosch D30B 1-1 Definitief
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
.. Shinty D30A Kampong D30D 2-2 Definitief
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
.. Kromme Rijn D30A Zwaluwen D30A 1-1 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. Leusden D30A Schaerweijde D30B 6-4 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Kampong D30C Maarssen D30A 2-3 Definitief
.. Phoenix D30A Voordaan D30B 3-1 Definitief
.. Spandersbosch D30B Fletiomare D30A 0-0 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Phoenix D30A Fletiomare D30A 5-3 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Kampong D30D Spandersbosch D30B 1-1 Definitief
.. Maarssen D30A Kromme Rijn D30A 0-0 Definitief
.. Phoenix D30A Schaerweijde D30B 3-0 Definitief
.. Voordaan D30B Shinty D30A 0-2 Definitief
.. Fletiomare D30A Kampong D30C 6-4 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Spandersbosch D30B Voordaan D30B 6-0 Definitief
.. Shinty D30A Phoenix D30A 1-0 Definitief
.. Schaerweijde D30B Zwaluwen D30A 2-4 Definitief
.. Kampong D30C Kampong D30D 1-2 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Fletiomare D30A 2-6 Definitief
.. Leusden D30A Maarssen D30A 1-2 Definitief
WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021
.. Zwaluwen D30A Leusden D30A 1-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Shinty D30A Schaerweijde D30B 4-1 Definitief
.. Fletiomare D30A Leusden D30A 4-1 Definitief
.. Phoenix D30A Spandersbosch D30B 2-2 Definitief
.. Kampong D30D Kromme Rijn D30A 3-0 Definitief
.. Maarssen D30A Zwaluwen D30A 1-2 Definitief
.. Voordaan D30B Kampong D30C 1-2 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Kampong D30C Phoenix D30A 0-0 Definitief
.. Leusden D30A Kampong D30D 3-6 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Voordaan D30B 4-1 Definitief
.. Zwaluwen D30A Fletiomare D30A 2-2 Definitief
.. Maarssen D30A Schaerweijde D30B 1-2 Definitief
.. Spandersbosch D30B Shinty D30A 3-0 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Voordaan D30B Leusden D30A 0-5 Definitief
.. Schaerweijde D30B Spandersbosch D30B 1-2 Definitief
.. Phoenix D30A Kromme Rijn D30A 1-5 Definitief
.. Shinty D30A Kampong D30C 2-1 Definitief
.. Kampong D30D Zwaluwen D30A 1-0 Definitief
.. Fletiomare D30A Maarssen D30A 2-2 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Kampong D30D Maarssen D30A 2-2 Definitief
.. Phoenix D30A Leusden D30A 7-2 Definitief
.. Voordaan D30B Zwaluwen D30A 2-2 Definitief
.. Spandersbosch D30B Kampong D30C 2-3 Definitief
.. Shinty D30A Kromme Rijn D30A 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D30B Fletiomare D30A 0-6 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Zwaluwen D30A Phoenix D30A 0-1 Definitief
.. Fletiomare D30A Kampong D30D 0-1 Definitief
.. Kampong D30C Schaerweijde D30B 0-3 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Spandersbosch D30B 0-2 Definitief
.. Maarssen D30A Voordaan D30B 2-0 Definitief
.. Leusden D30A Shinty D30A 0-4 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Shinty D30A Zwaluwen D30A 4-2 Definitief
.. Schaerweijde D30B Kampong D30D 0-8 Definitief
.. Kampong D30C Kromme Rijn D30A 2-1 Definitief
.. Voordaan D30B Fletiomare D30A 1-1 Definitief
.. Phoenix D30A Maarssen D30A 1-2 Definitief
.. Spandersbosch D30B Leusden D30A 2-1 Definitief
DINSDAG 29 MAART 2022
.. Kampong D30D Voordaan D30B 3-0 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Fletiomare D30A Phoenix D30A 3-3 Definitief
.. Zwaluwen D30A Spandersbosch D30B 4-1 Definitief
.. Leusden D30A Kampong D30C 0-3 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Schaerweijde D30B 8-1 Definitief
.. Maarssen D30A Shinty D30A 1-2 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Shinty D30A Fletiomare D30A 0-2 Definitief
.. Phoenix D30A Kampong D30D 1-3 Definitief
.. Kampong D30C Zwaluwen D30A 0-1 Definitief
.. Spandersbosch D30B Maarssen D30A 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D30B Voordaan D30B 3-1 Definitief
WOENSDAG 13 APRIL 2022
.. Kromme Rijn D30A Leusden D30A 4-0 Definitief
DINSDAG 19 APRIL 2022
.. Voordaan D30B Phoenix D30A 2-4 Definitief
WOENSDAG 20 APRIL 2022
.. Zwaluwen D30A Kromme Rijn D30A 2-1 Definitief
.. Kampong D30C Fletiomare D30A 3-6 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Maarssen D30A Kampong D30C 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D30B Leusden D30A 3-1 Definitief
.. Fletiomare D30A Spandersbosch D30B 1-1 Definitief
.. Kampong D30D Shinty D30A 0-1 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Schaerweijde D30B Phoenix D30A 2-1 Definitief
.. Kromme Rijn D30A Maarssen D30A 1-2 Definitief
.. Shinty D30A Voordaan D30B 5-1 Definitief
.. Spandersbosch D30B Kampong D30D 2-1 Definitief
.. Leusden D30A Zwaluwen D30A 2-4 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Maarssen D30A Leusden D30A 5-0 Definitief
.. Voordaan D30B Spandersbosch D30B 4-2 Definitief
.. Kampong D30D Kampong D30C 2-4 Definitief
.. Phoenix D30A Shinty D30A 2-2 Definitief
.. Zwaluwen D30A Schaerweijde D30B 0-4 Definitief
.. Fletiomare D30A Kromme Rijn D30A 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Kampong D30C Voordaan D30B 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Kampong D30D 10:30 Sportpark Tolhuislaan
  Leusden D30A Fletiomare D30A 13:30 Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde D30B Shinty D30A 9:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Spandersbosch D30B Phoenix D30A 14:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen D30A Maarssen D30A 10:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 29 MEI 2022
  Fletiomare D30A Zwaluwen D30A 12:45 Fletiomare Novum
  Kampong D30D Leusden D30A 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D30A Kampong D30C 11:20 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D30B Maarssen D30A 10:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty D30A Spandersbosch D30B 10:45 Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30B Kromme Rijn D30A 11:15 Sportpark Bos
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Kampong D30C Shinty D30A 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D30A Phoenix D30A 14:40 Sportpark Tolhuislaan
  Leusden D30A Voordaan D30B 14:30 Sportpark 'De Vallei'
  Maarssen D30A Fletiomare D30A 8:45 Sportpark Oostwaard
  Spandersbosch D30B Schaerweijde D30B 14:15 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zwaluwen D30A Kampong D30D 10:45 Sportpark Nieuw Welgelegen