Kies een ander team :
Veterinnen C

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Annique Pieters
Aanvoerder Karlijn de Roos
Trainer Brandon Toorop
Trainer Charlotte Remmerde
Aanvoerder Marieke Bosgra

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 10658 MHCN D30A
45
09:15 10:30 uit route
29 mei 10650 Gooische Hockey Club D30H
14:00 14:30 thuis 3 DOEN Legal veld
  Arbitrage: Dames Jong Senioren 3
 
12 jun 10661 SV Kampong Hockey D30E
30
11:00 12:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D30C 19 50 16 2 1 81 6 0
2 Naarden D30E 19 45 13 6 0 51 14 0
3 Almere D30A 19 38 11 5 3 45 27 0
4 Gooische D30H 19 34 11 1 7 45 38 0
5 Nieuwegein D30A 19 32 10 2 7 43 23 0
6 Shinty D30C 19 31 9 4 6 33 31 0
7 Gooische D30G 19 28 8 4 7 35 28 0
8 Amersfoort D30C 19 18 5 3 11 22 28 0
9 Voordaan D30D 19 17 5 2 12 25 52 0
10 Baarn D30B 19 13 4 1 14 14 45 0
11 Kampong D30E 19 13 3 4 12 17 41 0
12 Huizen D30C 19 5 1 2 16 10 88 0

Uitslagenmatrix
  Almere D30AAmersfoort D30CHuizen D30CBaarn D30BGooische D30HGooische D30GVoordaan D30DNieuwegein D30APhoenix D30CNaarden D30EShinty D30CKampong D30E
Almere D30A   3-0 6-0 1-4 1-0 2-2 3-2 1-0 2-2 4-0
Amersfoort D30C   2-2 2-1 3-0 0-3 2-0 1-4 0-1 0-0 0-2 6-0
Huizen D30C 0-5   0-1 1-2 0-4 1-5 0-7 0-3 1-2 2-0
Baarn D30B 0-1 0-1   0-2 0-1 3-1 0-1 0-7 2-4 2-1 1-0
Gooische D30H 2-3 6-4 9-0 2-0   1-1 0-3 1-4 0-4 3-2
Gooische D30G 2-2 5-1 4-2 1-2   3-0 1-2 0-3 0-3 1-1
Voordaan D30D 2-3 1-0 6-1 1-0 2-3 0-5   2-1 1-6 2-3 1-6
Nieuwegein D30A 1-1 1-0 9-0 3-0 4-1 1-3 2-1   0-1 3-3
Phoenix D30C 3-1 1-0 12-0 6-0 7-1 8-0 2-0   1-1 5-0 2-0
Naarden D30E 4-2 1-1 4-0 7-1 5-0 2-0 3-1 2-0 1-1   3-0
Shinty D30C 2-3 1-0 1-1 1-1 0-3 1-1 0-4 0-6 0-0   4-0
Kampong D30E 1-1 1-0 5-0 0-4 0-0 0-1 1-0 0-2 3-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Kampong D30E Gooische D30H 0-4 Definitief
.. Almere D30A Voordaan D30D 2-2 Definitief
.. Gooische D30G Baarn D30B 4-2 Definitief
.. Naarden D30E Amersfoort D30C 1-1 Definitief
.. Shinty D30C Nieuwegein D30A 0-4 Definitief
.. Huizen D30C Phoenix D30C 0-7 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Phoenix D30C Almere D30A 3-1 Definitief
.. Voordaan D30D Gooische D30G 0-5 Definitief
.. Baarn D30B Naarden D30E 2-4 Definitief
.. Amersfoort D30C Shinty D30C 0-2 Definitief
.. Nieuwegein D30A Kampong D30E 3-3 Definitief
.. Gooische D30H Huizen D30C 9-0 Definitief
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
.. Almere D30A Kampong D30E 4-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Naarden D30E Voordaan D30D 3-1 Definitief
.. Almere D30A Gooische D30H 1-4 Definitief
.. Huizen D30C Kampong D30E 2-0 Definitief
.. Gooische D30G Phoenix D30C 0-3 Definitief
.. Amersfoort D30C Nieuwegein D30A 1-4 Definitief
.. Shinty D30C Baarn D30B 1-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Gooische D30H Gooische D30G 1-1 Definitief
.. Nieuwegein D30A Huizen D30C 9-0 Definitief
.. Baarn D30B Amersfoort D30C 0-1 Definitief
.. Voordaan D30D Shinty D30C 1-6 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Amersfoort D30C Voordaan D30D 2-0 Definitief
.. Baarn D30B Nieuwegein D30A 0-1 Definitief
.. Almere D30A Huizen D30C 6-0 Definitief
.. Gooische D30G Kampong D30E 1-1 Definitief
.. Shinty D30C Phoenix D30C 0-6 Definitief
.. Naarden D30E Gooische D30H 5-0 Definitief
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
.. Phoenix D30C Amersfoort D30C 1-0 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. Naarden D30E Kampong D30E 3-0 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Voordaan D30D Baarn D30B 1-0 Definitief
.. Nieuwegein D30A Almere D30A 1-1 Definitief
.. Gooische D30H Shinty D30C 0-4 Definitief
.. Huizen D30C Gooische D30G 0-4 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Phoenix D30C Naarden D30E 1-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Baarn D30B Phoenix D30C 0-7 Definitief
.. Shinty D30C Kampong D30E 4-0 Definitief
.. Amersfoort D30C Gooische D30H 3-0 Definitief
.. Naarden D30E Huizen D30C 4-0 Definitief
.. Gooische D30G Almere D30A 2-2 Definitief
.. Voordaan D30D Nieuwegein D30A 2-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Almere D30A Naarden D30E 2-2 Definitief
.. Huizen D30C Shinty D30C 1-2 Definitief
.. Kampong D30E Amersfoort D30C 1-0 Definitief
.. Gooische D30H Baarn D30B 2-0 Definitief
.. Nieuwegein D30A Gooische D30G 1-3 Definitief
.. Phoenix D30C Voordaan D30D 8-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Phoenix D30C Nieuwegein D30A 2-0 Definitief
.. Shinty D30C Almere D30A 2-3 Definitief
.. Amersfoort D30C Huizen D30C 2-2 Definitief
.. Baarn D30B Kampong D30E 1-0 Definitief
.. Naarden D30E Gooische D30G 2-0 Definitief
.. Voordaan D30D Gooische D30H 2-3 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Huizen D30C Baarn D30B 0-1 Definitief
.. Almere D30A Amersfoort D30C 3-0 Definitief
.. Gooische D30G Shinty D30C 0-3 Definitief
.. Naarden D30E Nieuwegein D30A 2-0 Definitief
.. Kampong D30E Voordaan D30D 0-1 Definitief
.. Gooische D30H Phoenix D30C 0-3 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Nieuwegein D30A Gooische D30H 4-1 Definitief
.. Amersfoort D30C Gooische D30G 0-3 Definitief
.. Phoenix D30C Kampong D30E 2-0 Definitief
.. Shinty D30C Naarden D30E 0-0 Definitief
.. Baarn D30B Almere D30A 0-1 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Voordaan D30D Huizen D30C 6-1 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Voordaan D30D Almere D30A 2-3 Definitief
.. Gooische D30H Kampong D30E 3-2 Definitief
.. Baarn D30B Gooische D30G 0-1 Definitief
.. Nieuwegein D30A Shinty D30C 0-1 Definitief
.. Amersfoort D30C Naarden D30E 0-0 Definitief
.. Phoenix D30C Huizen D30C 12-0 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Naarden D30E Baarn D30B 7-1 Definitief
.. Gooische D30G Voordaan D30D 3-0 Definitief
.. Huizen D30C Gooische D30H 1-2 Definitief
.. Kampong D30E Nieuwegein D30A 1-0 Definitief
.. Shinty D30C Amersfoort D30C 1-0 Definitief
.. Almere D30A Phoenix D30C 1-0 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Baarn D30B Shinty D30C 2-1 Definitief
.. Voordaan D30D Naarden D30E 2-3 Definitief
.. Gooische D30H Almere D30A 2-3 Definitief
.. Kampong D30E Huizen D30C 5-0 Definitief
.. Nieuwegein D30A Amersfoort D30C 1-0 Definitief
.. Phoenix D30C Gooische D30G 7-1 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Kampong D30E Almere D30A 1-1 Definitief
.. Shinty D30C Voordaan D30D 1-1 Definitief
.. Naarden D30E Phoenix D30C 1-1 Definitief
.. Gooische D30G Gooische D30H 1-2 Definitief
.. Huizen D30C Nieuwegein D30A 1-5 Definitief
.. Amersfoort D30C Baarn D30B 2-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Kampong D30E Gooische D30G 0-0 Definitief
.. Nieuwegein D30A Baarn D30B 3-0 Definitief
.. Voordaan D30D Amersfoort D30C 1-0 Definitief
.. Phoenix D30C Shinty D30C 5-0 Definitief
.. Huizen D30C Almere D30A 0-5 Definitief
.. Gooische D30H Naarden D30E 1-4 Definitief
DONDERDAG 14 APRIL 2022
.. Kampong D30E Naarden D30E 0-2 Definitief
DINSDAG 19 APRIL 2022
.. Gooische D30G Huizen D30C 5-1 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Shinty D30C Gooische D30H 0-3 Definitief
.. Baarn D30B Voordaan D30D 3-1 Definitief
.. Amersfoort D30C Phoenix D30C 0-1 Definitief
.. Almere D30A Nieuwegein D30A 3-2 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Gooische D30H Amersfoort D30C 6-4 Definitief
.. Kampong D30E Shinty D30C 3-4 Definitief
.. Huizen D30C Naarden D30E 0-3 Definitief
.. Almere D30A Gooische D30G 1-0 Definitief
.. Nieuwegein D30A Voordaan D30D 2-1 Definitief
.. Phoenix D30C Baarn D30B 6-0 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Gooische D30G Nieuwegein D30A 1-2 Definitief
.. Naarden D30E Almere D30A 4-2 Definitief
.. Shinty D30C Huizen D30C 1-1 Definitief
.. Baarn D30B Gooische D30H 0-2 Definitief
.. Voordaan D30D Phoenix D30C 1-6 Definitief
.. Amersfoort D30C Kampong D30E 6-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Almere D30A Shinty D30C 10:30 Sportp. 'Klein Brandt'
  Gooische D30G Naarden D30E 16:15 Sportpark Laegieskamp
  Gooische D30H Voordaan D30D 12:45 Sportpark Laegieskamp
  Huizen D30C Amersfoort D30C 14:45 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Kampong D30E Baarn D30B 12:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Nieuwegein D30A Phoenix D30C 10:30 Sportpark 'Rijnhuizen'
ZONDAG 29 MEI 2022
  Amersfoort D30C Almere D30A 14:30 Sportpark 'Birkhoven'
  Baarn D30B Huizen D30C 16:00 Sportpark 'Ter Eem'
  Nieuwegein D30A Naarden D30E 10:30 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Phoenix D30C Gooische D30H 14:30 Sportpark Koeburgweg
  Shinty D30C Gooische D30G 16:15 Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30D Kampong D30E 16:00 Sportpark Bos
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Almere D30A Baarn D30B 12:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Gooische D30G Amersfoort D30C Sportpark Laegieskamp
  Gooische D30H Nieuwegein D30A Sportpark Laegieskamp
  Huizen D30C Voordaan D30D 14:45 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Kampong D30E Phoenix D30C 12:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden D30E Shinty D30C 12:10 Sportpark 'Naarden'