Kies een ander team :
Heren 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Juwe Berendsen
Trainer/Coach Din van den Berg
Aanvoerder Thomas Herwijn
Trainer/Coach Florian Kuijlenburg

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
6 okt Schaerweijde H1
thuis
9 okt HCAS H1
0
13:45 14:45 uit route
16 okt A.M.H.C. Rood-Wit H1
13:45 14:45 thuis 1 Rabobank veld
30 okt Hockey Club Naarden H1
45
13:00 14:45 uit route
6 nov Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1
thuis
13 nov Were Di Tilburg H1
0
13:45 14:45 uit route
20 nov HMHC H1
thuis
27 nov HC Zwolle H1
uit route
5 mrt LOHC H1
thuis
12 mrt Huizer HC H1
45
uit route
19 mrt G.C.H.C. H1
45
thuis
26 mrt MHC EDE H1
0
uit route
2 apr HCAS H1
thuis
16 apr A.M.H.C. Rood-Wit H1
60
uit route
23 apr Hockey Club Naarden H1
thuis
30 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1
0
uit route
7 mei Were Di Tilburg H1
thuis
14 mei HMHC H1
45
uit route
21 mei HC Zwolle H1
45
thuis
10 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede H1 4 12 4 0 0 19 5 0
2 GCHC H1 4 9 3 0 1 11 10 0
3 Zwolle H1 4 8 2 2 0 9 7 0
4 Huizen H1 4 7 2 1 1 12 5 0
5 HCAS H1 4 7 2 1 1 11 8 0
6 Upward H1 4 6 2 0 2 7 9 0
7 Naarden H1 4 5 1 2 1 10 10 0
8 Phoenix H1 4 4 1 1 2 9 10 0
9 Were Di H1 4 4 1 1 2 6 9 0
10 Leiden H1 4 3 1 0 3 7 10 0
11 Rood-Wit H1 4 2 0 2 2 8 11 0
12 Hilversum H1 4 0 0 0 4 7 22 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H1 Zwolle H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. HCAS H1 Naarden H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ede H1 Upward H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. GCHC H1 Were Di H1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Huizen H1 Hilversum H1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H1 Phoenix H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Phoenix H1 Huizen H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 GCHC H1 (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Were Di H1 Ede H1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Upward H1 HCAS H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Rood-Wit H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H1 Leiden H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H1 Upward H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HCAS H1 Were Di H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Ede H1 Hilversum H1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. GCHC H1 Phoenix H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H1 Leiden H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Zwolle H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Leiden H1 GCHC H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix H1 Ede H1 (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 HCAS H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Were Di H1 Rood-Wit H1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Upward H1 Naarden H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H1 Huizen H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Ede H1 Leiden H1 14:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Naarden H1 Were Di H1 14:45 Sportpark 'Naarden'
  GCHC H1 Huizen H1 14:45 Paddepoel
  Upward H1 Zwolle H1 14:45 Sportpark 'De Bakenberg'
  Rood-Wit H1 Hilversum H1 14:45 Marienweide
  HCAS H1 Phoenix H1 14:45 Sportp.'t Root'
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Huizen H1 Ede H1 14:45 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Leiden H1 HCAS H1 14:45 Sportpark de Krogt
  Phoenix H1 Rood-Wit H1 14:45 Sportpark Koeburgweg
  Hilversum H1 Naarden H1 14:45 Sportpark Loosdrecht
  Were Di H1 Upward H1 14:45 Koningshoeve
  Zwolle H1 GCHC H1 14:45 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Rood-Wit H1 Leiden H1 14:45 Marienweide
  HCAS H1 Huizen H1 14:45 Sportp.'t Root'
  Ede H1 GCHC H1 14:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Were Di H1 Zwolle H1 14:45 Koningshoeve
  Upward H1 Hilversum H1 14:45 Sportpark 'De Bakenberg'
  Naarden H1 Phoenix H1 14:45 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  GCHC H1 HCAS H1 0:00 Paddepoel
  Huizen H1 Rood-Wit H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Phoenix H1 Upward H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Hilversum H1 Were Di H1 14:45 Sportpark Loosdrecht
  Zwolle H1 Ede H1 14:45 Sportpark Het Hoge Laar
  Leiden H1 Naarden H1 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Rood-Wit H1 GCHC H1 14:45 Marienweide
  HCAS H1 Ede H1 14:45 Sportp.'t Root'
  Hilversum H1 Zwolle H1 14:45 Sportpark Loosdrecht
  Were Di H1 Phoenix H1 14:45 Koningshoeve
  Upward H1 Leiden H1 14:45 Sportpark 'De Bakenberg'
  Naarden H1 Huizen H1 14:45 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Ede H1 Rood-Wit H1 0:00 Sportp. 'De Bosrand'
  GCHC H1 Naarden H1 0:00 Paddepoel
  Huizen H1 Upward H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Phoenix H1 Hilversum H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  HCAS H1 Zwolle H1 14:45 Sportp.'t Root'
  Leiden H1 Were Di H1 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Hilversum H1 Leiden H1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Naarden H1 Ede H1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Zwolle H1 Phoenix H1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
  Were Di H1 Huizen H1 14:45 Koningshoeve
  Upward H1 GCHC H1 14:45 Sportpark 'De Bakenberg'
  Rood-Wit H1 HCAS H1 14:45 Marienweide
ZONDAG 5 MAART 2023
  Naarden H1 HCAS H1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Zwolle H1 Rood-Wit H1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
  Phoenix H1 Leiden H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Hilversum H1 Huizen H1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Were Di H1 GCHC H1 0:00 Koningshoeve
  Upward H1 Ede H1 14:45 Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Rood-Wit H1 Naarden H1 0:00 Marienweide
  HCAS H1 Upward H1 0:00 Sportp.'t Root'
  Ede H1 Were Di H1 0:00 Sportp. 'De Bosrand'
  GCHC H1 Hilversum H1 0:00 Paddepoel
  Huizen H1 Phoenix H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Leiden H1 Zwolle H1 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 19 MAART 2023
  Phoenix H1 GCHC H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Hilversum H1 Ede H1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Were Di H1 HCAS H1 0:00 Koningshoeve
  Upward H1 Rood-Wit H1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
  Zwolle H1 Naarden H1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
  Leiden H1 Huizen H1 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 26 MAART 2023
  Rood-Wit H1 Were Di H1 0:00 Marienweide
  HCAS H1 Hilversum H1 0:00 Sportp.'t Root'
  Ede H1 Phoenix H1 0:00 Sportp. 'De Bosrand'
  GCHC H1 Leiden H1 0:00 Paddepoel
  Huizen H1 Zwolle H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Naarden H1 Upward H1 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Huizen H1 GCHC H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Phoenix H1 HCAS H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Hilversum H1 Rood-Wit H1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Were Di H1 Naarden H1 0:00 Koningshoeve
  Zwolle H1 Upward H1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
  Leiden H1 Ede H1 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Rood-Wit H1 Phoenix H1 0:00 Marienweide
  HCAS H1 Leiden H1 0:00 Sportp.'t Root'
  Ede H1 Huizen H1 0:00 Sportp. 'De Bosrand'
  GCHC H1 Zwolle H1 0:00 Paddepoel
  Upward H1 Were Di H1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
  Naarden H1 Hilversum H1 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  GCHC H1 Ede H1 0:00 Paddepoel
  Huizen H1 HCAS H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Leiden H1 Rood-Wit H1 0:00 Sportpark de Krogt
  Phoenix H1 Naarden H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Hilversum H1 Upward H1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Zwolle H1 Were Di H1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 30 APRIL 2023
  Rood-Wit H1 Huizen H1 0:00 Marienweide
  HCAS H1 GCHC H1 0:00 Sportp.'t Root'
  Ede H1 Zwolle H1 0:00 Sportp. 'De Bosrand'
  Were Di H1 Hilversum H1 0:00 Koningshoeve
  Upward H1 Phoenix H1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
  Naarden H1 Leiden H1 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 7 MEI 2023
  Ede H1 HCAS H1 0:00 Sportp. 'De Bosrand'
  GCHC H1 Rood-Wit H1 0:00 Paddepoel
  Huizen H1 Naarden H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Phoenix H1 Were Di H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Zwolle H1 Hilversum H1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
  Leiden H1 Upward H1 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 14 MEI 2023
  Rood-Wit H1 Ede H1 0:00 Marienweide
  Hilversum H1 Phoenix H1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Were Di H1 Leiden H1 0:00 Koningshoeve
  Upward H1 Huizen H1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
  Naarden H1 GCHC H1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Zwolle H1 HCAS H1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 21 MEI 2023
  HCAS H1 Rood-Wit H1 0:00 Sportp.'t Root'
  Ede H1 Naarden H1 0:00 Sportp. 'De Bosrand'
  GCHC H1 Upward H1 0:00 Paddepoel
  Huizen H1 Were Di H1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Phoenix H1 Zwolle H1 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Leiden H1 Hilversum H1 14:45 Sportpark de Krogt