Trainingsschema
Dit schema loopt van 25-10-2021 t/m 31-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Jongens C1 Joost van Eyk
Niels Daemen
V1 - AB
16:15 - 17:45 Jongens C2 Joep Rooskens V1 - CD
16:15 - 17:45 Jongens D1 Gijs de Ruijter
Pepijn Edzes Koerts
V2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes B5 Laurens Ashouwer V4 Carrouseltraining MB o.l.v. Laurens Ashouwer
16:30 - 17:45 Meisjes C3 Laurens Ashouwer V2 - CD Carrouseltraining MC o.l.v. Laurens Ashouwer
16:30 - 17:45 Meisjes C4 Laurens Ashouwer V3 - AB Carrouseltraining MC o.l.v. Laurens Ashouwer
16:30 - 17:45 Meisjes C5 Laurens Ashouwer V3 - AB Carrouseltraining MC o.l.v. Laurens Ashouwer
17:00 - 18:15 Meisjes B3 Laurens Ashouwer V3 - CD Carrouseltraining MB o.l.v. Laurens Ashouwer
17:00 - 18:15 Meisjes B4 V3 - CD Carrouseltraining MB o.l.v. Laurens Ashouwer
17:45 - 19:00 Jongens A2 Laurens Ashouwer V3 - CD Zaal
17:45 - 19:00 Meisjes A1 V1 - CD Inspeeltijd Phoenix / Kampong MA1
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Anouk Jansen
Milou Edzes Koerts
V4
17:45 - 19:00 Meisjes D1 David Mulder
Floor Jansen
V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Emma van Weel
Tessa Vink
Thije Kuijlenburg
V3 - AB Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Emma & Tessa
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Thije Kuijlenburg V5 - AB Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg op maandag, andere week teamtraining op dinsdag
17:45 - 19:00 Meisjes D4 Isabel Timmerman
Liv van den Heuvel
Thije Kuijlenburg
V2 - AB Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Liv & Isabel
17:45 - 19:00 Meisjes D5 Thije Kuijlenburg V2 - C Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining
17:45 - 19:00 Meisjes D6 Noor van Hecke
Sophie Drost
Thije Kuijlenburg
V2 - D Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Sophie & Noor
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Eefje Stigter
Saskia Bleumink
V5 - CD Sportdome veld 2
19:00 - 20:30 Jongens B1 Thije Kuijlenburg
Thijs Aarnoudse
V2 - AB Zaal
19:00 - 20:15 Jongens C4 Cas van Oostveen
Tobias Oosterkamp
V4
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Christiaan Muts
Damiaan van Noort
Harmen van Splunter
V1 Oefenwedstrijd Phoenix MA1 - Kampong MA1
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Joost van Eyk V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Joost van Eyk
Renske Klinkert
V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A1 Laurens Ashouwer
Wim-Hein Renes
V5 - AB Sportdome veld 1
20:30 - 22:00 Heren 3 Thije Kuijlenburg V4
20:30 - 22:00 Trimhockey T1mix V1
20:30 - 22:00 Trimhockey T2mix V2
20:30 - 22:00 Trimhockey T2mix V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:00 Keepers Jeugd D/C/B/A Trainingsgroep V2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens B3 Laurens Ashouwer V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 David Mulder
Floor Jansen
V1 - AB
16:45 - 18:15 Jongens B2 Thije Kuijlenburg V2 - AB
16:45 - 18:00 Jongens D4 Joep Kurvers
Julius Drabe
V3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Floor Berkers
Mette Meijerink
V4 Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg op maandag, andere week teamtraining op dinsdag o.l.v. Floor & Mette
17:15 - 18:30 Meisjes D5 Isabeau Steenbrink
Manou Koole
V3 - AB
17:30 - 18:45 Jongens B4 Laurens Ashouwer V1 - CD
18:30 - 20:00 Heren 1 Din van den Berg V1
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Eefje Stigter
Saskia Bleumink
V2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Paul van Ladesteijn V3 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B4 Brandon Toorop
Charlotte Remmerde
V4
20:00 - 21:00 Keepers Senioren Trainingsgroep V2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Patrick Jeuken V1
20:00 - 21:15 Dames 6 Widmer van der Wal V3 - AB
20:00 - 21:15 Veterinnen A Esther Swen V2 - AB
20:00 - 21:15 Veterinnen B David Mulder V4
20:00 - 21:15 Veterinnen C Brandon Toorop
Charlotte Remmerde
V3 - CD
20:30 - 21:15 Veterinnen D V5
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 2 David Mulder V3 - AB
21:15 - 22:45 Heren 1 Din van den Berg V2
21:15 - 22:30 Veterinnen D Ronald Prent V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Funckey jongens Glenn Coates V3
15:00 - 16:00 Funckey meisjes Glenn Coates V3
15:00 - 16:00 Jongens F0 Glenn Coates V2
15:00 - 16:00 Meisjes F0 Glenn Coates V1
15:30 - 17:00 Trainingsgroep V4 Keeperstrainingen JJ
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Stijn Hazes
Thije Kuijlenburg
Thom Schenkkan
V2 - B Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Thom & Stijn
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Koen De Ruiter
Olivier Bloemendal
Thije Kuijlenburg
V2 - C Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Koen & Olivier
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 Borre Beerepoot
Thije Kuijlenburg
Thijs van Weel
V2 - D Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Borre & Thijs
16:30 - 17:30 Jongens F1 Jara Mooij
Juul Rombouts
V1 - A
16:30 - 17:30 Jongens F2 Nout Edzes Koerts
Ties Van Tilburg
V1 - A
16:30 - 17:30 Jongens F3 Mats Pul
Sven Aarnoudse
V1 - B
16:30 - 17:30 Jongens F4 Lucas Alrich
Olivier Nagtegaal
Seb Goedhart
V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Benthe Kaan
Thije Kuijlenburg
Wenus A. Badlou
V3 - A Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Benthe & Wenus
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Noortje De Vries
Roos ten Wolde
Thije Kuijlenburg
V3 - B Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Noortje & Roos
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Bodil Kellaert
Feline Steenbrink
Thije Kuijlenburg
V3 - C Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Bodil & Feline
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 Luuk Vaartjes
Pepijn Bookelaar
Thije Kuijlenburg
V3 - D Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Pepijn & Luuk
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Sophie van Veluwen Barneveld
Willemijn Wijckmans
V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Fiene Bookelaar
Renske Aalten
V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Filine Andrlik
Rosalie Beerepoot
V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F4 Anouk van Oosten
Ella Paterson
V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F5 Madelief van Dam
Nynke Kingma
V2 - A
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Glenn Coates V2 - AB Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 V2 - AB Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:30 Jongens 6E3 V2 - AB Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:30 Jongens 6E4 V2 - AB Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:45 Jongens C3 Kaja Bergervoet
Ties de Blank
V3 - AB
17:30 - 18:45 Jongens D1 Thije Kuijlenburg V5 - CD Om de week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg
17:30 - 18:45 Jongens D2 David Jansen
Huib Klein
Thije Kuijlenburg
V1 - CD Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. David & Huib
17:30 - 18:45 Jongens D3 Franklin Knoop
Sverre van der Bruggen
Thije Kuijlenburg
V1 - AB Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Franklin & Sverre
17:30 - 18:45 Jongens D4 Joep Kurvers
Julius Drabe
Thije Kuijlenburg
V4 Ene week carrouseltraining o.l.v. Thije Kuijlenburg, andere week teamtraining o.l.v. Joep & Julius
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Glenn Coates V3 - CD Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 V3 - CD Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 V3 - CD Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Glenn Coates V5 - AB Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:30 Meisjes 6E5 V5 - AB Carrouseltraining (facultatief) o.l.v. Glenn Coates
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Anouk Jansen
Milou Edzes Koerts
V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D1 V5 - AB Sportdome veld 1
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Christiaan Muts
Harmen van Splunter
V2 - AB
18:45 - 20:00 Jongens A1 Laurens Ashouwer
Wim-Hein Renes
V2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B1 Thije Kuijlenburg
Thijs Aarnoudse
V1 - CD
18:45 - 20:00 Jongens C1 Joost van Eyk
Niels Daemen
V1 - AB Zaal
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Laurens Ashouwer V3 - AB Carrouseltraining MA/JA o.l.v. Laurens Ashouwer
18:45 - 20:00 Meisjes A4 Laurens Ashouwer V3 - AB Carrouseltraining MA/JA o.l.v. Laurens Ashouwer
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Simone ten Thij-rudolf V3 - CD
20:00 - 21:15 Dames 2 Thije Kuijlenburg V1 - AB
20:00 - 21:15 Dames 3 Thomas van Drie V2 - CD
20:00 - 21:15 Dames 5 Isabelle Barrink
Jolijn Vriens
V3 - AB
20:00 - 21:15 Dames 7 V4
20:00 - 21:15 Heren 2 V1 - CD
20:00 - 21:15 Heren 4 Tycho ten Brink V3 - CD
20:00 - 21:15 Jongens A3 Laurens Ashouwer V2 - AB
20:00 - 21:15 Veteranen 45D Joep Bruinsma V5
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 1 Thije Kuijlenburg V1 - AB
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 3 Laurens Ashouwer V2 - AB
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 4 V1 - CD
21:15 - 22:30 Dames Jong Senioren 5 Isabelle Barrink
Jolijn Vriens
V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens A2 Laurens Ashouwer V1 - CD
16:15 - 17:45 Jongens C1 Joost van Eyk
Niels Daemen
V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D1 Gijs de Ruijter
Pepijn Edzes Koerts
V2 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D2 David Jansen
Huib Klein
V3 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D3 Franklin Knoop
Sverre van der Bruggen
V4
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Floor Berkers
Mette Meijerink
V2 - AB
17:30 - 18:30 Spelcialisten clinics Trainingsgroep V2 - CD
17:30 - 18:45 Jongens A1 Laurens Ashouwer
Wim-Hein Renes
V1 - CD
17:30 - 18:45 Jongens B2 Thije Kuijlenburg V3 - CD
17:30 - 18:45 Jongens C2 Joep Rooskens V3 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C4 Cas van Oostveen
Tobias Oosterkamp
V4
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Joost van Eyk
Renske Klinkert
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Eefje Stigter
Saskia Bleumink
V2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A1 Christiaan Muts
Damiaan van Noort
Harmen van Splunter
V2 - CD
18:45 - 20:00 Trainingsgroep V4 Carrouseltraining JC/JB
18:45 - 19:30 Spelcialisten clinics Trainingsgroep V1 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B3 Laurens Ashouwer V3 - C Carrouseltraining JC/JB o.l.v. Laurens Ashouwer
18:45 - 20:00 Jongens B4 Laurens Ashouwer V3 - D Carrouseltraining JC/JB o.l.v. Laurens Ashouwer
18:45 - 20:00 Jongens C3 Laurens Ashouwer V3 - AB Carrouseltraining JC/JB o.l.v. Laurens Ashouwer
19:15 - 21:15 Heren 1 Din van den Berg V1
19:30 - 21:15 Dames 1 Patrick Jeuken V2 19.30-19.45 uur inlopen op een half veld
20:00 - 21:15 Dames 4 Raouf M' Sadek V3 - AB
20:00 - 21:15 Heren 5 Laurens Ashouwer V3 - CD
20:00 - 21:15 Jongens A3 Erik Plomp V4
21:15 - 22:30 Heren 3 Thije Kuijlenburg V1 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen 45A V3 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen 45B V4
21:15 - 22:30 Veteranen 45C Menno Stofkooper V2 - AB
21:15 - 22:30 Veteranen A Martijn Panjer V1 - AB
21:15 - 22:30 Veteranen B Raouf M' Sadek V2 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen C Bram Verhagen V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes C3 Isabelle Jongerius
Karlijn Smit
V1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D4 Isabel Timmerman
Liv van den Heuvel
V4
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Filou ten Thij
Olivia Bader
V3 - A
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Stijn Hazes
Thom Schenkkan
V3 - B
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Koen De Ruiter
Olivier Bloemendal
V3 - C
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 Borre Beerepoot
Thijs van Weel
V3 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Lisa Keijzer
Veerle Rietbroek
V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Floor Schreurs
Kim Brons
V2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Pleun Jansen Schuiling
Puck van Geloven
V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Meys Alkemade
Saartje Smits
V2 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Amelie Knoop
Rachel van Etten
V2 - D
16:45 - 18:15 Meisjes D2 Emma van Weel
Tessa Vink
V1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Julia van Dam
Sanne Van der Kolk
V3 - A
17:30 - 18:30 Jongens 6E3 Tijl Veefkind
Wiebe Spoelstra
V3 - B
17:30 - 18:30 Jongens 6E4 Paul Jansen
Tom Wintraaken
V3 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Benthe Kaan
Wenus A. Badlou
V2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Noortje De Vries
Roos ten Wolde
V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Bodil Kellaert
Feline Steenbrink
V2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Luuk Vaartjes
Pepijn Bookelaar
V2 - D
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Maud Hamster
Noortje van Iersel
V4
17:30 - 18:45 Meisjes D6 Noor van Hecke
Sophie Drost
V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Berry Jansen Schuiling
Renske Klinkert
V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Niels Daemen V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Thije Kuijlenburg
Thijs Aarnoudse
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Glenn Coates V2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B5 Rosa Hoefman V3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C4 Maud Hamster
Noortje van Iersel
V4
19:30 - 21:00 Veteranen 45C V1 Inhaalwedstrijd
20:00 - 21:15 Dames 2 Thije Kuijlenburg V2 - CD
20:00 - 21:14 Dames Jong Senioren 1 Thije Kuijlenburg V2 - AB
20:00 - 21:14 Dames Jong Senioren 2 Mathijs Adang V3 - AB
20:00 - 21:15 Meisjes A4 Niels Daemen
Thijs Aarnoudse
V4
21:00 - 22:30 Dames Jong Senioren 3 V1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 5 Obbe den Hamer V1 - CD