Wedstrijdschema
laat schema zien voor

11 december | Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO10-2A Zaal Hockeyclub De Haaskamp MO10-1 0 09:00 09:30 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO14-12 Zaal Dorsteti MO14-1 0 09:00 09:30 WIJK BIJ DUURSTEDE
Let op: Uittenue mee!   
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB
WIJK BIJ DUURSTEDE
MO14-3 Zaal VMHC Spitsbergen MO14-12 0 09:15 09:45 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL
VEENENDAAL
JO14-12 Zaal Almeerse HC JO14-12-C 0 09:25 09:55 BILTHOVEN
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ
BILTHOVEN
JO12-3A Zaal MHC Woerden JO12-2 0 09:40 10:10 LAREN NH
Laren/ Weetabix Hockey Dome
Eemnesserweg 33
1251NB
LAREN NH
JO14-2 Zaal MHC Woerden JO14-1 0 09:40 10:10 UTRECHT
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ
UTRECHT
MO10-1B Zaal MHC Fletiomare MO10-1 0 09:40 10:10 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA
BILTHOVEN
MO12-12A Zaal DMHC Shinty MO12-12-C 0 09:40 10:10 Loosdrecht
Hilversum Hockey Dome
't Jagerspaadje 24
1231 KJ
Loosdrecht
MO14-12 Zaal Zwaluwen Utrecht MO14-1 0 09:40 10:10 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB
WIJK BIJ DUURSTEDE
MO14-3 Zaal CMHC MO14-1 0 09:55 10:25 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL
VEENENDAAL
JO14-12 Zaal MMHC Voordaan JO14-12-C 0 10:05 10:35 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ
BILTHOVEN
JO12-3A Zaal Larensche Mixed Hockey Club JO12-7 0 10:20 10:50 LAREN NH
Let op: Uittenue mee!   
Laren/ Weetabix Hockey Dome
Eemnesserweg 33
1251NB
LAREN NH
JO14-2 Zaal Zwaluwen Utrecht JO14-1 0 10:20 10:50 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ
UTRECHT
MO10-1B Zaal Hockeyclub SCHC MO10-1 0 10:20 10:50 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA
BILTHOVEN
MO10-2A Zaal MHC Maarn MO10-1 0 10:20 10:50 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO12-12A Zaal 't Spandersbosch MO12-13-C 0 10:20 10:50 Loosdrecht
Hilversum Hockey Dome
't Jagerspaadje 24
1231 KJ
Loosdrecht
JO12-12 Zaal Almeerse HC JO12-12-C 0 11:00 11:30 BUNNIK
Fluiten: Kaat 't Hart (MO16-1 Zaal)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO12-2 Zaal MHC Leusden JO12-1 0 11:00 11:30 BUNNIK
Fluiten: Nout Willems (Jongens O16-3) en Pepijn Bookelaar (JO16-3 Zaal)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO12-2B Zaal DMHC Shinty MO12-3 0 11:00 11:30 DRIEBERGEN-RIJSENBURG
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA
DRIEBERGEN-RIJSENBURG
JO18-2 Zaal VMHC Spitsbergen JO18-1 0 11:25 11:55 BILTHOVEN
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ
BILTHOVEN
MO12-2B Zaal HC Kromme Rijn MO12-3 0 11:40 12:10 DRIEBERGEN-RIJSENBURG
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA
DRIEBERGEN-RIJSENBURG
MO14-5 Zaal HC Kromme Rijn MO14-5 0 11:40 12:10 Zeist
Schaerweijde Hockey Dome
Hein Bottingalaan 1
3707 HM
Zeist
MO16-3 Zaal MHC Vianen MO16-1 0 11:40 12:10 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV
WOERDEN
MO14-4 Zaal DMHC Shinty MO14-3 0 11:55 12:25 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL
VEENENDAAL
Heren 1 zaal Gooische Hockey Club H1 0 12:00 12:30 Loosdrecht
Let op: Uittenue mee!   
Hilversum Hockey Dome
't Jagerspaadje 24
1231 KJ
Loosdrecht
JO18-2 Zaal MMHC Voordaan JO18-2 0 12:05 12:35 BILTHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ
BILTHOVEN
JO12-12 Zaal MHC Fletiomare JO12-12-C 0 12:20 12:50 BUNNIK
Fluiten: Lotte Resink (MO16-1 Zaal)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO12-2 Zaal SV Kampong Hockey JO12-2 0 12:20 12:50 BUNNIK
Fluiten: Nout Willems (Jongens O16-3) en Pepijn Bookelaar (JO16-3 Zaal)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO14-5 Zaal Schaerweijde MO14-9 0 12:20 12:50 Zeist
Schaerweijde Hockey Dome
Hein Bottingalaan 1
3707 HM
Zeist
MO16-3 Zaal MHC Woerden MO16-2 0 12:20 12:50 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV
WOERDEN
MO14-4 Zaal VMHC Spitsbergen MO14-3 0 12:35 13:05 VEENENDAAL
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL
VEENENDAAL
MO12-3B Zaal SV Kampong Hockey MO12-6A 0 13:00 13:30 BUNNIK
Fluiten: Veerle Rietbroek (Meisjes O16-2)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO14-2 Zaal MHCN MO14-2 0 13:00 13:30 BUNNIK
Fluiten: Niels Daemen en Pepijn Bookelaar (JO16-3 Zaal)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO16-4 Zaal Hockeyclub Montfoort MO16-2 0 13:00 13:30 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA
MONTFOORT
MO18-12 Zaal Loenense MHC MO18-11-C 0 13:00 13:30 NEDERHORST DEN BERG
Let op: Uittenue mee!   
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA
NEDERHORST DEN BERG
MO18-4 Zaal Schaerweijde MO18-3 0 13:00 13:30 Zeist
Schaerweijde Hockey Dome
Hein Bottingalaan 1
3707 HM
Zeist
DO25-2 zaal HC IJsseloever DO25-3 0 13:40 14:10 HOUTEN
Wetering, De
Hefbrug 3
3991LB
HOUTEN
MO16-4 Zaal MHC Woerden MO16-3 0 13:40 14:10 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA
MONTFOORT
MO18-12 Zaal MMHC Voordaan MO18-11 0 13:40 14:10 NEDERHORST DEN BERG
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA
NEDERHORST DEN BERG
MO18-4 Zaal Baarnse Mixed Hockey Vereniging MO18-3 0 13:40 14:10 Zeist
Schaerweijde Hockey Dome
Hein Bottingalaan 1
3707 HM
Zeist
DO25-2 zaal Hockey Club Houten DO25-2 0 14:20 14:50 HOUTEN
Wetering, De
Hefbrug 3
3991LB
HOUTEN
MO12-3B Zaal VMHC Spitsbergen MO12-4 0 14:20 14:50 BUNNIK
Fluiten: Veerle Rietbroek (Meisjes O16-2)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO14-2 Zaal Hockeyclub Amersfoort MO14-2 0 14:20 14:50 BUNNIK
Fluiten: Niels Daemen en Pepijn Bookelaar (JO16-3 Zaal)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
Dames 4 zaal MHC Leusden D3 0 15:00 15:30 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO14-6 Zaal VMHC Spitsbergen MO14-5 0 15:00 15:30 BUNNIK
Fluiten: Emma van Weel (MO18-12 Zaal)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
Dames 1 zaal U.S.H.C. D1 0 15:40 16:10 UTRECHT
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ
UTRECHT
JO16-2 Zaal MHC Woerden JO16-1 0 15:40 16:10 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
Heren 1 zaal Hockey Club Naarden H1 0 16:00 16:30 Loosdrecht
Let op: Uittenue mee!   
Hilversum Hockey Dome
't Jagerspaadje 24
1231 KJ
Loosdrecht
Dames 1 zaal Zwaluwen Utrecht D1 0 16:20 16:50 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ
UTRECHT
Dames 4 zaal SV Kampong Hockey D13 0 16:20 16:50 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
JO16-2 Zaal Zwaluwen Utrecht JO16-1 0 16:20 16:50 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
MO14-6 Zaal Hockeyclub UNO MO14-4 0 16:20 16:50 BUNNIK
Fluiten: Isa Toes (Meisjes O18-2)
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
Dames 2 zaal HMHC D2 0 17:00 17:30 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
DO25-1 zaal Almeerse HC DO25-1 0 17:00 17:30 AMERSFOORT
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC
AMERSFOORT
Heren 3 zaal Huizer HC HO25-1 0 17:00 17:30 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
Heren 5 zaal Baarnse Mixed Hockey Vereniging H2 0 17:00 17:30 BAARN
Baarn Hockey Dome
de Geerenweg 10
3741RS
BAARN
DO25-1 zaal MHC Fletiomare DO25-2 0 17:40 18:10 AMERSFOORT
Let op: Uittenue mee!   
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC
AMERSFOORT
Heren 5 zaal Hockeyclub Amersfoort H2 0 17:40 18:10 BAARN
Baarn Hockey Dome
de Geerenweg 10
3741RS
BAARN
MO18-3 Zaal HC Kromme Rijn MO18-2 0 17:40 18:10 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA
BILTHOVEN
Dames 2 zaal SV Kampong Hockey D2 0 18:20 18:50 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
Heren 3 zaal HC IJsseloever H4 0 18:20 18:50 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR
BUNNIK
MO18-3 Zaal Hockeyclub SCHC MO18-5 0 18:20 18:50 BILTHOVEN
Stichtsche Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA
BILTHOVEN