Wedstrijdschema
laat schema zien voor

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A2 14395 Goudse MHC JA1 n.n.b uit -   info
Jongens B2 42606 HC IJsseloever JB1 30 n.n.b uit -   info
Jongens B3 42452 Hockey Club Houten JB3 30 n.n.b uit -   info
Jongens D1 38082 SV Kampong Hockey JD2 30 n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D4 37955 Hockeyclub Amersfoort JD3 30 n.n.b uit -   info
Meisjes C1 17412 HGC MC1 0 n.n.b uit -   info
Meisjes D3 40952 SV Kampong Hockey MD4 30 n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

11 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E2 33078 MHC Fletiomare M6E10 30 07:30 08:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E3 33799 Zwaluwen Utrecht M6E4 30 07:30 08:30 uit -   info
  Veld 1A  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F4 34517 Hockeyclub SCHC JF1 30 07:45 08:45 uit -   info
Meisjes 8E1 36453 MHC Woerden M8E2 45 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes F1 35302 Hockeyclub SCHC MF6 30 07:45 08:45 uit -   info

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D2 38185 MMHC Voordaan JD3 07:55 08:40 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Ties de Blank (Jongens A1) en Hidde van der Deen (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1

11 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 6E1 37078 MHC Maarn J6E1 30 08:00 09:00 uit -   info
Jongens 6E2 37064 MHC Leusden J6E2 30 08:00 09:00 uit -   info
Jongens 8E2 35798 HC Geldermalsen J8E1 45 08:00 09:15 uit -   info
  Deel AB  
Jongens F1 34289 Dorsteti JF1 30 08:00 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D6 41952 CMHC MD3 08:00 08:30 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Rosalie de Swart (Meisjes B1) en Floor Til (Meisjes B1)
Arbitrage: Meisjes B1

11 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens F2 34279 SV Kampong Hockey JF1 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
Jongens F3 34286 Hockey Club Naarden JF2 08:20 08:50 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes 8E2 36778 Hockey Club Naarden M8E7 45 08:25 09:40 uit -   info
  veld 2AB  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F3 34847 Hockey Club Houten MF1 08:25 08:55 3 DOEN Legal veld  info
Jongens 8E1 35747 MHC Fletiomare J8E2 08:30 09:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes F5 35187 VMHC Spitsbergen MF2 08:30 09:00 3 DOEN Legal veld  info

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D1 41344 't Spandersbosch MD1 45 09:00 10:45 uit -   info

11 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 6E3 37152 HC Rijnvliet J6E1 09:20 09:50 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes 6E1 33498 Schaerweijde M6E4 09:25 09:55 3 DOEN Legal veld  info

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens C1 16712 GHBS JC2 09:30 10:30 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Ger Becks

11 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E4 33512 Hockeyclub SCHC M6E4 09:30 10:00 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes 6E5 33519 Hockey Club Naarden M6E8 09:30 10:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Jongens 6E4 37154 Gooische Hockey Club J6E2 09:35 10:05 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes 8E4 36637 Hockeyclub UNO M8E1MIX 09:50 10:20 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D5 41640 Loenense MHC MD5 09:50 10:20 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Mijntje Boersma (Meisjes B3) en Fiene van Asbeck (Meisjes B3)
Arbitrage: Meisjes B3
Meisjes D4 41452 MHC Fletiomare MD7 10:45 11:15 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Nilay Kayacan (Meisjes B4) en Bodil Kellaert (Meisjes B4)
Arbitrage: Meisjes B4
Meisjes C3 39962 MHCN MC2 45 10:50 12:05 uit -   info
Jongens B1 16087 NMHC Nijmegen JB1 0 11:10 12:10 uit -   info

11 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E3 36355 HC Kromme Rijn M8E2 11:10 11:40 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens C3 37407 CMHC JC2 45 11:20 12:35 uit -   info
Meisjes B1 16982 R.H.V. Leonidas MB1 11:20 12:20 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Léon Jansen
Meisjes D2 41038 M.H.C. Weesp MD1 11:25 12:10 2 Broekhuis veld  info

11 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E3 35698 MHC Fletiomare J8E4 30 11:30 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F2 35443 HC Rijnvliet MF5 11:40 12:10 uit -   info
  Velddeel D, opruimen  
Let op: Uittenue mee!   

11 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D3 38391 CMHC JD1 12:20 12:50 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Siemen Tol (Jongens B4) en Dieks Elferink (Jongens B4)
Arbitrage: Jongens B4
Meisjes B2 38943 Huizer HC MB2 45 12:30 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C5 40576 MHCN MC5 45 12:40 13:55 uit -   info
Jongens C4 37559 MHC Leusden JC3 30 13:00 14:00 uit -   info
Jongens A1 14206 LOHC JA1 13:10 14:10 1 Rabobank veld  info
Meisjes C2 39821 MHC Woerden MC2 13:15 14:00 2 Broekhuis veld  info
Meisjes C4 40177 M.H.C. LELYSTAD MC4 13:55 14:25 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes B5 39445 MHCN MB5 45 14:30 15:45 uit -   info
Jongens C2 37609 Buitenhout MHC JC1 15:05 15:50 2 Broekhuis veld  info
Meisjes B3 38854 Hockeyclub De Haaskamp MB1 15:30 16:00 1 Rabobank veld  info
Meisjes B4 39017 Hockey Club Naarden MB5 17:10 17:40 2 Broekhuis veld  info
Jongens B4 42687 Hockeyclub SCHC JB5 17:20 17:50 1 Rabobank veld  info