Wedstrijdschema
laat schema zien voor

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 14101 BH&BC Breda JA1 0 n.n.b uit -   info

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens F2 34468 DMHC Shinty JF3 15 07:30 08:15 uit -   info
Meisjes 6E1 33119 MHC Fletiomare M6E8 30 07:15 08:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F5 35041 DMHC Shinty MF1 15 07:30 08:15 uit -   info

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D1 38178 Almeerse HC JD1 07:30 08:30 2 Broekhuis veld  info

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E4 33238 Hockey Club Houten M6E2 30 07:30 08:30 uit -   info
  Veld 2A Let op, tijd en veld is gewijzigd!  
Meisjes 8E4 36619 MHV Maarssen M8E3 45 07:15 08:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D2 40893 Hockey Club Naarden MD2 45 07:00 08:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes F4 34899 't Spandersbosch MF5 45 07:15 08:30 uit -   info
  Deel D  

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D1 41165 Gooische Hockey Club MD1 07:40 08:40 1 Rabobank veld  info

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 6E3 37199 Hockeyclub SCHC J6E4 30 07:45 08:45 uit -   info
Jongens F1 34278 HC Rijnvliet JF2 08:15 08:45 3 DOEN Legal veld  info
Jongens F4 34476 Schaerweijde JF5 08:20 08:50 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes F1 34842 MMHC Voordaan MF5 08:25 08:55 3 DOEN Legal veld  info
Jongens 6E4 37241 MMHC Voordaan J6E2 30 08:00 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E2 33502 DMHC Shinty M6E4 08:30 09:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes 8E1 36343 SV Kampong Hockey M8E1 08:30 09:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info
Meisjes F2 35069 SV Kampong Hockey MF7 08:30 09:00 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes 6E5 33224 M.H.C. Hoevelaken M6E1 30 08:15 09:15 uit -   info
  veld 1C  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F3 34245 SV Kampong Hockey JF5 30 08:45 09:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F3 35282 SV Kampong Hockey MF9 30 08:45 09:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D3 41289 H.C. Eemvallei MD5 09:20 09:50 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes D6 41449 SV Kampong Hockey MD8 30 08:50 09:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 6E1 37141 MMHC Voordaan J6E1 09:30 10:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info
Meisjes 8E3 36723 HC Rijnvliet M8E3 09:30 10:00 uit -   info
  Velddeel AB  
Let op: Uittenue mee!   

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D5 41752 MHCN MD4 45 09:00 10:15 uit -   info
Jongens D4 38430 HC Rijnvliet JD2 09:50 10:20 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Douwe Abbringh (Jongens B1) en Jan van Hoogstraten (Jongens B1)
Arbitrage: Jongens B1

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E2 36349 SV Kampong Hockey M8E7 09:50 10:20 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C1 17397 Hockey Club Rotterdam MC1 09:30 10:30 1 Rabobank veld  info
Jongens D2 38138 Loenense MHC JD1 45 09:15 10:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 40067 Hockeyclub Amersfoort MC7 30 09:45 10:45 uit -   info

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E3 33507 VMHC Spitsbergen M6E1 10:30 11:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C5 40480 VMHC Spitsbergen MC5 10:55 11:25 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Steyn Sirre (Jongens A2) en Aidan van Biert (Jongens A2)
Arbitrage: Jongens A2

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E1 35559 SV Kampong Hockey J8E2 30 10:30 11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 8E2 35751 CMHC J8E2 11:10 11:40 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D3 38463 MHC Fletiomare JD6 30 10:50 11:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 6E2 37146 MHC Soest J6E1 11:30 12:00 5 Gemeente Zeist (1/4 veld)  info

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B1 16912 WMHC MB1 0 11:00 12:00 uit -   info
Jongens C3 37613 Schaerweijde JC4 11:40 12:10 2 Broekhuis veld  info
Arbitrage: Jongens B2
Jongens B1 16092 MHCHBS JB1 11:20 12:20 1 Rabobank veld  info
Fluiten: Bert-Jan van den Akker (Veteranen 45C) en Ger Becks
Jongens C2 37666 MHC Soest JC1 30 11:15 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B4 42387 Dorsteti JB2 30 11:55 12:55 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

4 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E3 35756 MHC Maarn J8E1 12:30 13:00 4 Bernard Mulder veld (1/2 veld)  info

4 juni | Jeugd 11-tallen

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B5 39355 HC IJsseloever MB6 12:30 13:00 3 DOEN Legal veld  info
Meisjes D4 41827 Zwaluwen Utrecht MD4 30 12:20 13:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C2 40436 MHC Fletiomare MC7 30 12:15 13:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A1 14640 Gooische Hockey Club MA1 45 12:30 13:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C3 40053 MHC Fletiomare MC4 13:30 14:00 2 Broekhuis veld  info
Fluiten: Koen De Ruiter (Jongens B3) en Wout Sybesma (Jongens B3)
Arbitrage: Jongens B3
Jongens A2 14444 BH&BC Breda JA2 13:25 14:10 1 Rabobank veld  info
Meisjes B4 39284 't Spandersbosch MB7 45 13:10 14:25 uit -   info
Meisjes B3 38684 Nijkerk MB1 45 13:15 14:30 uit -   info
Jongens C4 37819 Larensche Mixed Hockey Club JC5 15:20 15:50 3 DOEN Legal veld  info
Fluiten: Daan Anne Pap (Meisjes B2) en Frederique Koeleman (Meisjes B2)
Arbitrage: Meisjes B2
Meisjes A2 43443 Loenense MHC MA1 15:05 15:50 2 Broekhuis veld  info
Jongens B2 42528 Almeerse HC JB2 15:15 16:00 1 Rabobank veld  info
Jongens B3 42536 MHCN JB1 17:00 17:30 2 Broekhuis veld  info
Meisjes B2 38746 DMHC Shinty MB2 16:55 17:40 1 Rabobank veld  info