Vacatures bestuur
03-09-2023 |
In het bestuur voorzien we in het komende half jaar de volgende wijzigingen. Zij worden ter besluitvorming voorgelegd in de ALV in november.
Bestuurslid Facilitaire Zaken
Daan Timmerman zal na 3 jaar stoppen als bestuurslid Facilitaire Zaken. We zijn nog op zoek naar iemand die een goede vastgoed/facilitaire achtergrond heeft en eigenaarschap voelt voor zowel het park als het clubhuis. Iemand die snapt dat een schone, opgeruimde en werkende accommodatie een noodzakelijke voorwaarde is voor het spelen van hockey op Phoenix.
Het nieuwe bestuurslid is het eerste aanspreekpunt voor de materiaalcommissie, de kluscommissie en de Stichting Accommodatie Phoenix. Het bestuurslid is actief betrokken bij de aanstaande verbouwing, kent de wensen van onze huurder BSO Sterrenbos en denkt mee over de verdere inrichting van het clubhuis. Samen met onze exploitatiemanager Charl van Basten zorgt ons bestuurslid voor een warme ontvangst op de club.
à
Meer informatie over deze functie is op te vragen bij Daan zelf ( [email protected]
).
Bestuurslid Sociability
Daarnaast zal Diederik Bekkering na 3 jaar stoppen als bestuurslid Sociability. Het bestuur heeft Marjolein Lamme bereid gevonden deze functie in te vullen. Het bestuurslid Sociability houdt zich bezig met de organisatie van alle toernooien, TD's, feesten, evenementen en dit jaar ook het lustrum feest.
Omdat dit ook een nieuwe vacature is, brengen wij deze onder jullie aandacht en nodigen andere kandidaten uit om zich aan te melden. Voor meer informatie benader je Diederik ( [email protected]
).
Bestuurslid Penningmeester
Danielle Tijssen’s termijn van 3 jaar als penningmeester loopt ook af, maar zij zal zich herverkiesbaar stellen. Ook dit is formeel een vacature, en andere kandidaten kunnen zich melden om zich te laten verkiezen. De penningmeester van Phoenix draagt zorg voor zowel de inning als betaling van gelden, als ook het opstellen en bewaken van onze middellange termijn begroting zodat Phoenix nog jaren kan blijven bestaan.
Voor meer informatie over de penningmeestervacature kun je contact opnemen met Danielle zelf ( [email protected]
) of met Leon ( [email protected]
).
Overweeg je of je kan bijdragen? Bel eens met Leon op 0621-281116
.
Kandidaten kunnen zich voor 15 september 2023 aanmelden bij Rachel Leeuwenburgh ( [email protected]
).
Uit alle kandidaten zal het bestuur binnen 3 weken een keuze maken wie voorgedragen wordt aan de ALV in november. Eventuele tegenkandidaten zullen uiteraard ook aan de ALV worden voorgelegd. We kijken uit naar jullie reacties!
